Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Víkendový zpravodaj 04 – 05.09.2010

(manažer, 8. 9. 2010 7:41)

IV. B třída
Jamolice-Troskotovice 1:6 (0:4), Forejtar – Kubíček 2, Burian 3, Švihálek, Jezeřany B-Suchohrdly u
Mir. B 1:1 (0:0), Soukop Tomáš – Slepánek Petr, Olbramovice B-Dobřínsko 4:2 (1:2), Kellner 2,
Trungel, Novák Luboš – Kopeček Josef, Hladký Martin, Skalice-Tavíkovice 6:2 (4:1), Venhuda 3,
Vyžrálek, Bartůněk, Tapšík – Zahradník, Krainer PK, Trstěnice-Branišovice 3:3 (1:1), Gregor 2,
Vondrák – Potůček, Kališ, Novotný, Petrovice-Hostěradice B 1:0 (0:0), Bogner Luboš, Rybníky-
Miroslav C 6:1 (5:0), Becha 2, Suchánek 2, Bartůněk, Vybíral - Mitráš.
Tabulka:
1. Troskotovice 4 4 0 0 15:3 12
2. Damnice 3 3 0 0 9:2 9
3. Branišovice 4 2 2 0 9:6 8
4. Petrovice 4 2 1 1 9:8 7
5. Tavíkovice 4 2 0 2 8:11 6
6. Suchohrdly u Mir. B 4 1 2 1 9:5 5
7. Jezeřany B 4 1 2 1 5:6 5
8. Trstěnice 3 1 1 1 9:8 4
9. Rybníky 4 1 1 2 8:9 4
10. Dobřínsko 4 1 1 2 5:10 4
11. Skalice 3 1 0 2 10:9 3
12. Olbramovice B 3 1 0 2 5:6 3
13. Hostěradice 4 1 0 3 7:9 3
14. Miroslav C 4 1 0 3 7:18 3
15. Jamolice 4 0 0 2 6:12 2

Přátelák

(manažer, 31. 7. 2010 12:56)

V neděli 1.8.2010 v 15:00 hrajeme přátelský zápas v Rybasu s Vedrovicema.

Přátelák

(manažer, 31. 7. 2010 12:55)

V neděli 1.8.2010 hrajeme přátelský zápas v Rybasu s Vedrovicema.

Rozpis:muži IV.třída "B" PODZIM 2010

(manažer, 31. 7. 2010 12:53)

kolo Rozpis soutěže: muži IV.třída "B" PODZIM 2010

2. 15.8.2010 TJ Sokol Rybníky TJ Slávie Damnice
NE 10:15
3. 22.8.2010 TJ Petrovice TJ Sokol Rybníky
NE 10:15
4. 29.8.2010 TJ Troskotovice TJ Sokol Rybníky
NE 16:30
5. 5.9.2010 TJ Sokol Rybníky FC Miroslav "C"
NE 16:30
6. 11.9.2010 TJ Druž. Hostěradice"B" TJ Sokol Rybníky
!!! SO 16:00
7. 19.9.2010 VOLNO TJ Sokol Rybníky
xxx volno volno
8. 26.9.2010 TJ Sokol Branišovice TJ Sokol Rybníky
NE 10:15
14. 28.9.2010 TJ Olbramovice "B" TJ Sokol Rybníky
!!! UT 10:15
9. 3.10.2010 TJ Sokol Rybníky FC Tavíkovice
NE 15:30
10. 10.10.2010 TJ Dobřínsko TJ Sokol Rybníky
NE 15:00
11. 17.10.2010 TJ Sokol Rybníky TJ Suchohrdly u Mir."B"
NE 15:00
12. 24.10.2010 TJ Jamolice TJ Sokol Rybníky
NE 14:30
15. 28.10.2010 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Skalice
!!! ČT 14:30
13. 31.10.2010 TJ Sokol Rybníky TJ Jezeřany "B"
NE 14:00
1. 7.11.2010 TJ Sokol Trstěnice TJ Sokol Rybníky
NE 14:00

pro anonyma

(čáp, 25. 5. 2010 13:58)

Zkus v sobě najít aspoň trochu odvahy a při těch debilních kecech se aspoň podepsat srabe:-)Může se stát, že tě tu zablokuju a nenapíšeš sem už ani ň

kkkijniunj

( hbhubuh, 25. 5. 2010 8:02)

Aktualizace :) !!!! JAako vzdy !!!

Víkendový zpravodaj 15.05. – 16.05. 2010

(manažer, 18. 5. 2010 10:57)

IV. B třída
Petrovice-Hostěradice B 2:3 (1:2), Škoda, Světlík – Bednář 2, Chvátal, Prosiměřice-Skalice
3:0 (3:0), Beleš Martin, Beleš Marek, Trochta, Branišovice-Dobřínsko 0:0, Suchhrdly u
Mir. B-Tavíkovice 3:2 (1:0), Slepánek, Vlček, Šutera Tomáš – Herold, Kreyner,
Troskotovice-Rybníky 8:2 (4:0), nehlášeno – Becha 2, Miroslav C-Jiřice 1:7 (0:4), Huraj –
Pelech, Beran, Demek, Dřízhal, Chaloupka, Kellner ml. vlastní, Damnice-Jamolice 1:1 (0:1),
Uherka PK – Loubek.
Tabulka:
1. Prosiměřice 21 15 3 3 80:32 48
2. Damnice 21 14 3 4 54:26 45
3. Miroslav C 21 10 5 6 57:46 35
4. Tavíkovice 21 9 6 6 42:35 33
5. Branišovice 21 10 3 8 48:46 33
6. Petrovice 21 10 2 9 48:36 32
7. Jamolice 21 8 8 5 40:35 32
8. Hostěradice B 21 9 4 8 59:52 31
9. Troskotovice 21 9 3 9 60:55 30
10. Jiřice 21 8 2 11 40:46 26
11. Rybníky 21 8 2 11 49:62 26
11. Dobřínsko 21 5 3 13 36:58 18
12. Skalice 21 4 3 14 33:66 15
13. Suchohrdly u Mir. B 21 4 3 14 28:77 15

Turnaj v malé kopané

(Sokol Pyšel, 12. 5. 2010 10:45)

Sokol Pyšel pořádá turnaj v malé kopané ( ceny v hodnotě 40 000 Kč ). Více na http://www.jezekcup.cz.

Víkendový zpravodaj 8 – 9.5. 2010

(manažer, 11. 5. 2010 8:05)

IV. B třída
Jamolice-Petrovice 3:2 (1:0), Loubek 2, Maštalíř – Schnefenberg 2, Jiřice-Damnice 3:1 (1:1), Demek, Pelech,
Chaloupka Tomáš – Plíšek Hynek, Rybníky-Miroslav C 3:2 (1:2), Bartůněk, Becha, Novák – Mitráš 2,
Tavíkovice-Troskotovice 5:7 (1:7), Mlčoch, Herold 2, Scharff, Krejčí – Misař 2, Pelant 2, Polonec 2, Kubíček,
Dobřínsko-Suchohrdly u Mir. B 5:0 (3:0), Prokop 3, Vančura, Sobotka, Skalice-Branišovice 2:2 (0:1),
Procházka Martin, Tapšík Karel – Opatřil Jiří, Šťastný Josef, Hostěradice B-Prosiměřice 1:3 (0:2), Vorbis
Zbyněk – Beleš, Nožka, Šlapák.
Tabulka:
1. Prosiměřice 20 14 3 3 77:32 45
2. Damnice 20 14 2 4 53:25 44
3. Miroslav C 20 10 5 5 56:39 35
4. Tavíkovice 20 9 6 5 40:32 33
5. Petrovice 20 10 2 8 46:33 32
6. Branišovice 20 10 2 8 48:46 32
7. Jamolice 20 8 7 5 39:34 31
8. Hostěradice B 20 8 4 8 56:50 28
9. Troskotovice 20 8 3 9 52:53 27
10. Rybníky 20 8 2 10 47:54 26
11. Jiřice 20 7 2 11 33:45 23
12. Dobřínsko 20 5 2 13 36:58 17 13. Skalice 20 4 3 13 33:63 15
14. Suchohrdly u Mir. B 20 3 3 14 25:75 12

Víkendový zpravodaj 01. – 02.05

(manažer, 5. 5. 2010 8:13)

IV. B třída
Petroviče-Prosiměřice 1:6 (0:4), Světlík - nehlášeno, Branišovice-Hostěradice B 3:1 (2:1),
Škůrek Jan, Opatřil Jiří, Plíska Vlad. - Bartůněk, Suchohrdly u Mir. B-Skalice 2:5 (2:1),
nehlášeno – Venhuda 3, Tapšík, Kölbl, Troskotovice-Dobřínsko 8:0 (5:0), Misař 5, Grmela
2, Kubíček Jan, Miroslav C-Tavíkovice 2:1 (2:0), Kratochvíl, Krištof – Vrána, Damnice-
Rybníky 6:1 (4:1), Plíšek 3, Uherka, Kovář, Koláček – Becha, Jamolice-Jiřice 2:1 (0:1),
Soukup, Loubek – Demek.
Tabulka:
1. Damnice 19 14 2 3 52:22 44
2. Prosiměřice 19 13 3 3 74:31 42
3. Tavíkovice 19 9 6 4 35:25 33
4. Miroslav C 19 9 5 5 53:37 32
5. Petroviče 19 10 2 7 44:30 32
6. Branišovice 19 10 1 8 46:44 31
7. Hostěradice B 19 8 4 7 55:47 28
8. Jamolice 19 7 7 5 36:32 28
9. Rybníky 19 8 1 9 43:45 25
10. Troskotovice 19 7 3 9 45:48 24
11. Jiřice 19 6 2 11 30:44 20
12. Dobřínsko 19 4 2 13 31:58 14
13. Skalice 19 4 2 13 31:61 14
14. Suchohrdly u Mir. B 19 3 3 13 25:70 12

dfdsfsdfs

(gffagagf, 30. 4. 2010 17:44)

A je to tu ! ! ! Zase žádný dobrá výsledek tak aktualizace vázem. To kdyby jste vyhrály tak to tady máte hned !!!!!!!!! Radši to zrušte tady !!!!!

Víkendový zpravodaj 24-25.04.

(manažer, 26. 4. 2010 15:41)

IV. B třída
Jiřice-Petrovice 2:0 (1:0), Dřízhal, Hořčica, Rybníky-Jamolice 3:3 (3:1), Becha, Novák
Jan, Suchánek – Soukup 2, Maštalíř, Tavíkovice-Damnice 3:0 (1:0), Vrána Jan, Adámek
Vojtěch, Scharff Lub., Dobřínsko-Miroslav C 0:5 (0:2), nehlášeno, Skalice-Troskotovice
2:3 (1:1), Tapšík Karel, Kölbl Michal – Pospíšil Ant., Kostelán Vrat., Dornay Jan,
Hostěradice B-Suchohrdly u Mir. B 6:1 (3:1), Vyžrálek 3, Vorbis, Till, Bartůněk –
Hlavnička Ondřej, Prosiměřice-Branišovice 5:0 (4:0), Zimmermann 2, Beleš Martin 2,
Šlapák.
Tabulka:
1. Damnice 18 13 2 3 46:21 41
2. Prosiměřice 18 12 3 3 68:30 39
3. Tavíkovice 18 9 6 3 34:23 33
4. Petrovice 18 10 2 6 43:24 32
5. Miroslav C 18 8 5 5 51:36 29
6. Hostěradice B 18 8 4 6 54:44 28
7. Branišovice 18 9 1 8 43:43 28
8. Jamolice 18 6 7 5 34:31 25
9. Rybníky 18 8 1 9 42:43 25
10. Troskotovice 18 6 3 9 37:48 21
11. Jiřice 18 6 2 10 29:42 20
12. Dobřínsko 18 4 2 12 31:50 14
13. Suchohrdly u Mir. B 18 3 3 12 23:65 12
14. Skalice 18 3 2 13 26:59 11
Zápasy Troskotovice-Branišovice (původně 7:2) a Prosiměřice-Troskotovice (původně 3:1)
byly kontumovány shodně 3:0 v neprospěch Troskotovic.

Víkendový zpravodaj 17.04. - 18.04.

(manažer, 20. 4. 2010 19:49)

IV. B třída
Petrovice-Branišovice 3:1 (2:0), Stejskal 2, Sneefenberg – Škurek, Suchohrdly u Mir. BProsiměřice
0:6 (0:1), Beleš 4, Matějíček, Nožka, Troskotovice-Hostěradice B 8:1 (3:1),
Polonec 3, Grmela 2, Misař, Matyák, Kubíček – nehlášeno, Miroslav C-Skalice 2:1 (1:1),
kočovský, Krištof – Křepela, Damnice-Dobřínsko 5:2 (3:0), Obořil Jan, Šebela, Uherka,
Mánek, Jakub – Prokop, Ostrovský Václav, Jamolice-Tavíkovice 1:1 (1:1), Greguš - Buršík,
Jiřice-Rybníky 5:3 (3:2), Pelech 2, Kellner ml., Hořčica, Dřízhal – Psota, Vorbis, Šimša.
Tabulka:
1. Damnice 17 13 2 2 43:18 41
2. Prosiměřice 17 11 3 3 63:30 36
3. Petrovice 17 10 2 5 43:22 32
4. Tavíkovice 17 8 6 3 31:23 30
5. Branišovice 17 9 1 7 43:38 28
6. Miroslav C 17 7 5 5 46:36 26
7. Hostěradice B 17 7 4 6 48:43 25 8. Jamolice 17 6 6 5 31:28 24
9. Rybníky 17 7 1 9 40:43 22
10. Troskotovice 17 5 3 9 34:46 18
11. Jiřice 17 5 2 10 27:42 17
12. Dobřínsko 17 4 2 11 31:45 14
13. Suchohrdly u Mir. B 17 3 3 10 22:59 12
14. Skalice 17 3 2 12 24:56 11

zprava

(radek, 19. 4. 2010 22:25)

damnice postoupijou jsou to dobři fotbalisti

Víkendový zpravodaj 10 – 11.04.2010

(manažer, 12. 4. 2010 15:32)

IV. B třída
Rybníky-Petrovice 0:0, Tavíkovice-Jiřice 2:0 (2:0), Vrána, Veleba Roman, Dobřínsko-
Jamolice 1:1 (1:0), Ostrovský Václav – Maštalíř David, Skalice-Damnice 1:3 (0:1), Vrána
Josef – Obořil Jan, Kovář Petr, Uherka Tomáš, Hostěradice B-Miroslav C 2:2 (0:1),
Bartůněk, Netolička – Krištof, vlastní, Prosiměřice-Troskotovice 3:1 (2:0), Beleš Martin,
Kovář, Šlapák – Kubíček Jan, Branišovice-Suchohrdly u Mir. B 5:2 (2:1), Novotný 3,
Potůček, Kovačič – Lukáš 2.
Tabulka:
1. Dýmnice 16 12 2 2 41:16 38
2. Prosiměřice 16 10 3 3 57:30 33
3. Petroviče 16 9 2 7 41:24 29
4. Tavíkovice 16 8 5 3 30:22 29
5. Hostěradice B 16 7 4 5 47:35 25
6. Branišovice 16 8 1 7 41:42 25
7. Miroslav C 16 6 5 5 44:35 23
8. Jamolice 16 6 5 5 30:27 23
9. Rybníky 16 7 1 8 37:38 22
10. Troskotovice 16 5 3 8 36:45 18
11. Dobříšsko 16 4 2 10 29:40 14
12. Jiřice 16 4 2 10 23:39 14
13. Suchohrdly u Mir. B 16 3 3 10 22:53 12
14. Skalice 16 3 2 11 23:54 11

hmmm

(Čáp, 9. 4. 2010 22:35)

byl jsem na dovolené, doma až od čtvrtka, bohužel...celková aktualizace proběhne až po dalším dom. zápase s Petrůvkama, sorry

dmsmd

(dsjidsnjsd, 9. 4. 2010 12:36)

Takže jako vždy !! Prohra žádná aktualizace s odůvodněním není čas, ale výhra je tam druhý den. Tipické ! ! !

Víkendový zpravodaj 3.4 – 4.4.

(manažer, 5. 4. 2010 19:42)

IV. B třída
Petrovice-Suchohrdly u Mir. B 11:0 (7:0), Světlík 3, Stejskal 3, Šlapák 2, Škoda, Vinkler, Šnefenberg,
Troskotovice-Branišovice 7:2, nehlášeno, Miroslav C-Prosiměřice 1:3 (1:2), Dočkal – Kovář, Trochta, Beleš
Marek, Damnice-Hostěradice B 3:1 (1:0), Obořil Jan 2, Uherka Tomáš – Vorbis Zbyněk, Jamolice-Skalice 0:1
(0:0), nehlášeno, Jiřice-Dobřínsko 1:0 (1:0), Dříhal, Rybníky-Tavíkovice 1:3 (0:2), Bartůněk – Herold 3.
Tabulka:
1. Damnice 15 11 2 2 38:15 35
2. Prosiměřice 15 9 3 3 54:29 30
3. Petrovice 15 9 1 7 41:24 28
4. Tavíkovice 15 7 5 3 28:22 26
5. Hostěradice B 15 7 3 5 45:33 24 24
6. Miroslav C 15 6 4 5 42:33 22
7. Jamolice 15 6 4 5 29:26 22
8. Baníšovice 15 7 1 7 36:40 22
9. Rybníky 15 7 0 8 37:38 21
10. Troskotovice 15 5 3 7 35:42 18
11. Jiřice 15 4 2 9 23:37 14
12. Dobřínsko 15 4 1 10 28:39 13
13. Suchohrdly u Mir. B 15 3 3 9 20:48 12
14. Skalice 15 3 2 10 22:51 11

edwhdhsd

(kdjkdjdjd, 5. 4. 2010 12:43)

Jako vždy, když se prohraje aktualizace žádná !

Víkendový zpravodaj 27.03 – 28.03 2010

(manažer, 31. 3. 2010 10:41)

IV. B třída
Petrovice-Troskotovice 4:3 (0:3), Snefenberg 2, Bogner 2 – Kučera, Růžička, Polonec, Miroslav CSuchohrdly
u Mir. B 3:1 (0:0), Dočkal, Krištof, Kratochvíl – Kopečný, Damnice-Branišovice 4:1 (3:0), Obořil
Jan 3, Uherka – Novotný, Jamolice-Prosiměřice 0:5 (0:2), Kovář, Chlubna, Nožka, Beleš Martin 2, Jiřice-
Hostěradice 1:1 (1:0), Kelner st. – Procházka, Rybníky-Skalice 3:1 (1:0), Novák Jan 2, Bartůněk – Procházka,
Tavíkovice-Dobřínsko 3:0 (2:0), Herold, Krainer, Vrana.
Tabulka:
1. Damnice 14 10 2 2 35:14 32
2. Prosiměřice 14 8 3 3 51:28 27
3. Petrovice 14 8 1 5 30:34 25
4. Hostěradice B 14 7 3 4 44:30 24
5. Tavíkovice 14 6 5 3 25:21 23
6. Miroslav C 14 6 4 4 41:30 22
7. Jamolice 14 6 4 4 29:25 22
8. Branišovice 14 7 1 6 34:33 22
9. Rybníky 14 7 0 7 36:35 21
10. Troskotovice 14 4 3 7 28:40 15
11. Dobřínsko 14 4 1 9 28:38 13
12. Suchohrdly u Mir. B 14 3 3 8 20:37 12
13. Jiřice 14 3 2 9 21:37 11
14. Skalice 14 2 2 10 21:51 8


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »