Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

20.kolo

(manažer, 27. 5. 2015 14:54)

IV. B třída
Tavíkovice-Lechovice 0:1 (0:0), Petrucha David, Dobřínsko-Skalice 7:3 (3:1), Hladký Filip 2, Prokop 2, Semotam, Ostrovský Marek, Ostrovský Michal
– Kölbl, Jonák, Březina, Loděnice-Branišovice 3:0 (2:0), Roháček, Urbánek, Grůna, Jezeřany B-Těšetice 5:1 (2:0), Popela Jakub 3, Hájek Milan,
Kampas Michal – Štancl Martin, Olbramovice B-Trstěnice 2:0 (0:0), Svoboda Marek, vlastní.
Tabulka:
1. Práče B 16 14 1 1 65:12 43
2. Jezeřany B 17 13 2 2 59:11 41
3. Dobřínsko 16 9 3 4 45:23 30
4. Skalice 17 9 0 8 40:35 27
5. Rybníky 17 8 1 8 35:39 25
6. Těšetice 18 7 3 8 34:36 24
7. Loděnice 17 8 0 9 28:34 24
8. Olbramovice B 18 6 2 10 32:44 20
9. Trstěnice 18 5 4 9 18:55 19
10. Branišovice 17 5 1 11 27:44 16
11. Tavíkovice 17 5 1 11 23:49 16
12. Lechovice 16 3 2 11 21:45 11

19.kolo

(manažer, 30. 4. 2015 7:49)

IV. B třída
Trstěnice-Tavíkovice 2:1 (0:1), Novák Miroslav, Grác Ondřej – Dobeš Marek, Těšetice-Olbramovice B 2:2 (1:2), Katolický Libor,Trávníček Antonín–Světlík, Paračka, Rybníky-Jezeřany B 1:0 (1:0), Novák Jan, Skalice-Loděnice 0:1 (0:0), Roháček, Práče B-Dobřínsko 2:1 (0:0), Kordač František, Kosec Roman – Vondrák Radek.
Tabulka:
1. Práče B 16 14 1 1 65:12 43
2. Jezeřany B 16 12 2 2 54:10 38
3. Dobřínsko 15 8 3 4 38:20 27
4. Skalice 16 9 0 7 37:28 27
5. Rybníky 17 8 1 8 35:39 25
6. Těšetice 17 7 3 7 33:31 24
7. Loděnice 16 7 0 9 25:34 21
8. Trstěnice 17 5 4 8 18:53 19
9. Olbramovice B 17 5 2 10 30:44 17
10. Branišovice 16 5 1 10 27:41 16
11. Tavíkovice 16 5 1 10 23:48 16
12. Lechovice 15 2 2 11 20:45 8

ggg

(ggg, 13. 4. 2015 19:22)

fotky sem někdo hodte :)

Re: ggg

(Čáp, 26. 4. 2015 11:16)

jedna nestačí? Janák mohlo by být k dispozici pár fotek ze včerejšího utkání, jak se ke mně dostanou, hodím je sem :)

souhrn

(Venca, 24. 4. 2015 0:03)

Zdarec Čápe, bude zde nějakej souhrn ze zápasu v Těšeticích? Díky

Re: souhrn

(Čáp, 26. 4. 2015 11:15)

Zdar, no asi tak, když to nenapíšu hned po zápase, tak si to už nepamatuju a radši nepíšu nic, než abych uvedl po čase nějaký voloviny. Nicméně přehle zápasu je k nahlédnutí na webu TJ Těšetice zde:
http://tjtesetice.webnode.cz/news/tesetice-rybniky/

18.kolo

(manažer, 20. 4. 2015 18:47)

IV. B třída
Dobřínsko-Lechovice 5:3 (3:1),Vondrák 3, Ostrovský–Rauš Tomáš 2,Soukup Jiří, Loděnice-Práče B 0:4 (0:0),Náplava, Trochta, Zimek, Vajdík,Jezeřany-
Branišovice 8:0 (4:0),Soukop Tomáš 3, Haněl Zdeněk 2, Bíla Michal, Badin Marek, Vlk Lukáš, Olbramovice B-Rybníky 1:3 (1:3), Paračka –Tumpach, Snepfenberg, Novák Jan, Trstěnice-Těšetice 2:2 (2:1),Novák Mir., Halačka Radim-nehlášeno.
Tabulka:
1. Práče B 15 13 1 1 63:11 40
2. Jezeřany B 15 12 2 1 54:9 38
3. Dobřínsko 14 8 3 3 37:18 27
4. Skalice 15 9 0 6 37:27 27
5. Těšetice 16 7 2 7 31:29 23
6. Rybníky 16 7 1 8 34:39 22
7. Loděnice 15 6 0 9 24:34 18
8. Olbramovice B 16 5 1 10 28:42 16
9. Branišovice 16 5 1 10 27:41 16
10. Tavíkovice 15 5 1 9 22:46 16
11. Trstěnice 16 4 4 8 16:52 16
12. Lechovice 15 2 2 11 20:45 8

17. kolo 12.4.2015

(manažer, 19. 4. 2015 18:43)

IV. B třída
Těšetice-Tavíkovice 5:1 (1:0),Štancl 2, Buchta 2, Kučera–Herold PK, Rybníky-Trstěnice 1:1 (0:0),Novák Jan–Novák Miroslav, Branišovice-Olbramovice B 4:3 (3:2),Škůrek Jan 3, Machů Josef –Houba, Světlík, Paračka
, Skalice-Jezeřany B 0:5 (0:3),Machala 2, Hájek Richard, Hájek Michal, Soukop, Lechovice-Loděnice 4:1 (0:0),Rauš 2, Číhal, Kliner-Urbánek.
Tabulka:
1. Práče B 14 12 1 1 59:11 37
2. Jezeřany B 14 11 2 1 46:9 35
3. Skalice 15 9 0 6 37:27 27
4. Dobřínsko 13 7 3 3 32:15 24
5. Těšetice 15 7 1 7 29:27 22
6. Rybníky 15 6 1 8 31:38 19
7. Loděnice 14 6 0 8 24:30 18
8. Branišovice 15 5 1 9 27:33 16
9. Olbramovice B 15 5 1 9 27:39 16
10. Tavíkovice 15 5 1 9 22:46 15
11. Trstěnice 15 4 3 8 14:52 15
12. Lechovice 14 2 2 10 17:40 8

16.kolo

(manažer, 19. 4. 2015 18:38)

IV. B třída
Tavíkovice-Dobřínsko 4:2 (3:0),Tesař Vladimír 2, Dobeš Marek, Vrana Jan
–Hladký Filip, Vondrák Radek, ČK Hladký Filip (Dob.), Jezeřany B-Práče B 2:0
(1:0),Vlk Lukáš, Šles Václav, Olbramovice B-Skalice 1:2 (0:0),Jedlička Jiří–Vančura, Gregor, Trstěnice-Branišovice 4:2 (1:1),Novák 2, Bláha, Košař
–Škůrek 2, Těšetice-Rybníky 5:3 (1:1),Trávníček Antonín, Buchta, Katolický, Kraizel Ivo 2–Snepfenberg 2, Vybíral.
Tabulka:
1. Práče B 14 12 1 1 59:11 37
2. Jezeřany B 13 10 2 1 41:9 32
3. Skalice14 9 0 5 37:22 27
4. Dobřínsko 13 7 3 3 32:15 24
5. Těšetice 14 6 1 7 24:26 19
6. Loděnice 13 6 0 7 23:26 18
7. Rybníky 14 6 0 8 30:37 18
8. Olbramovice B 14 5 1 8 24:35 16
9. Tavíkovice 14 5 1 8 21:41 16
10. Trstěnice 14 4 2 8 13:51 14
11. Branišovice 14 4 1 9 23:30 13
12. Lechovice 13 1 2 10 13:39 5

Těšetice

(Host, 6. 4. 2015 22:29)

Pánové, viděl jsem půl vašeho zápasu v Těšeticích. A nevím, jestli je to standard, nebo jen černá výjimka, ale měli byste víc hrát se svým brankářem a on s vámi. Nejméně 3 ze 4 branek, které jsem viděl, padlo sice na vrub brankáře, ale kdybyste brankáře naučili dirigovat víc obranu a zbytek týmu ho poslouchat, tak to jinak vítězné utkání nemuselo dopadnout, jak dopadlo. Mj. mít brankáře na lajně, když by si mohl jít bezpečně pro míč, který by mu měl stoper pustit do vápna a naopak ho nemít na lajně, když jde bek do hlavičkového souboje, to jsou chyby nehodné dospělého fotbalu i když ve IV.třídě.

Re: Těšetice

(Čáp, 9. 4. 2015 21:23)

Milý hoste, plně souhlasím, jakožto aktivní hráč i občas (byť zaujatý) pozorovatel. Zde však platí lidová pravda, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Golman a mančaft bez treninku, všichni se sejdeme jen zápas - a to je ještě dobře, takže je vůbec úspěch, že hrajeme střed tabulky...brankář neměl v Těšeticích svůj den, to se stává každému, u záložníka to tolik nebolí, ale u posledního v bráně to většinou skončí gólem...

Re: Re: Těšetice

(Venca, 11. 4. 2015 1:59)

Zdarec Čápe, bude zde nějakooej souhrn ze zápasu v Těšeticích? Díky

15. kolo

(manažer, 30. 3. 2015 19:00)

IV. B třída
Rybníky -Tavíkovice 7:2 (4:2), Snepfenberg 2, Dudycha 2, Vybíral, Světlík, Tumpach – Navrátil, Tesař, Branišovice - Těšetice 2:0(1:0),Škůrek Jan, Nečas Josef, Skalice -Trstěnice 4:0 (2:0), Köfl Martin, Till, Gregor, Vančura
, Práče B - Olbramovice B 8:2 (2:1),Trochta 4, Kosec Roman 2, Novák, Fruhwirt –Loskot Kamil, Jedlička Jiří, Lechovice - Jezeřany B 1:2 (0:0),Rauš Tomáš –Šles,Hájek, Dobřínsko -Loděnice 1:2 (1:1),Ostrovský Václav – Urbánek Jaroslav, Kovář Ondřej.
Tabulka:
1. Práče B 13 12 1 0 59:9 37
2. Jezeřany B 12 9 2 1 39:9 29
3. Dobřínsko 12 7 3 2 30:11 24
4. Skalice 13 8 0 5 35:21 24
5. Loděnice 13
6 0 7 23:26 18
6. Rybníky 13 6 0 7 24:30 18
7. Těšetice 13 5 1 7 19:23 16
8. Olbramovice B 13 5 1 7 23:33 16
9. Branišovice 13 4 1 8 21:26 13
10. Tavíkovice 13 4 1 8 17:36 13
11. Trstěnice 13 3 2 8 9:47 11
12. Lechovice 13 1 2 10 13:39 5
Prosiměřice B odstoupily z jarní části, jejich podzimní výsledky jsou anulovány !

AKCE

(MÍRA, 22. 1. 2015 13:48)

Časově omezená akce na dresy a teplákové soupravy.
http://www.aasport.cz/AKCE-c11_0_1.htm

10.kolo

(manažer, 21. 10. 2014 14:47)

IV. B třída
Skalice-Tavíkovice 9:1 (7:1), Jonák 2, Bartůněk 2, Gottlieb, Klim PK, Till, Šabata PK, Vančura – Tesař, Branišovice-Práče B 0:1 (0:1), nehlášeno, Rybníky-Lechovice 4:1 (1:0), Vybíral 2, Hrubý, Snepfenberg – Hladík, Těšetice-Prosiměřice B 0:3 (0:1), Vajdík, Kocián, Kovář, Trstěnice-Dobřínsko 1:1 (0:0), Sklenský Jan – Hladký Václav,Olbramovice B-Loděnice 2:0 (1:0), Kelner Jiří, Jedlička Jiří.
Tabulka:
1. Práče B 9 9 0 0 44:5 27
2. Jezeřany 9 7 1 1 30:9 22
3. Dobřínsko 9 7 1 1 28:9 22
4. Rybníky 9 5 0 4 21:17 15
5. Olbramovice B 9 5 0 4 17:14 15
6. Prosiměřice B 9 5 0 4 20:22 15
7. Skalice 9 4 0 5 22:18 12
8. Loděnice 10 4 0 6 22:22 12
9. Těšetice 9 4 0 5 11:17 12
10. Tavíkovice 10 3 1 6 10:29 10
11. Trstěnice 9 2 2 5 6:34 8
12. Branišovice 10 1 1 8 12:23 4
13. Lechovice 9 1 0 8 8:32 3

9.kolo

(manažer, 20. 10. 2014 20:16)

IV. B třída
Tavíkovice-Jezeřany B 0:0, Loděnice-Trstěnice 8:0 (4:0), Roháček 2, Gruna, Dresler Lukáš, Menšík, Kovář Pavel,Juráček, Cymbál PK, Dobřínsko-Těšetice 3:1 (1:1), Ostrovský Marek, Hladký Jan, Vondrák – Trávníček Antonín,
Prosiměřice B-Rybníky 2:5 (1:3), Buchta Jaroslav, Krištof – Snepfenberg 2, Vybíral 2, Hrubý, ČK Havlík (Pros.), Lechovice-Branišovice 4:3 (2:3), Vorlický Zdeněk 2, Seethaler Jan, Soukup Jiří – Škůrek Jan 2, Machů Josef, Práče B -Skalice3:1 (3:0), Šperncl Josef 2, Kosec Roman – Šabata Vojtěch.
Tabulka:
1. Práče B 8 8 0 0 43:5 24
2. Jezeřany B 9 7 1 1 30:9 22
3. Dobřínsko 8 7 0 1 27:8 21
4. Loděnice 9 4 0 5 22:20 12
5. Rybníky 8 4 0 4 17:16 12
6. Olbramovice B 8 4 0 4 15:14 12
7. Těšetice 8 4 0 4 11:14 12
8. Prosiměřice B 8 4 0 4 17:22 12
9. Tavíkovice 9 3 1 5 9:20 10
10. Skalice 8 3 0 5 13:17 9
11. Trstěnice 8 2 1 5 5:33 7
12. Branišovice 9 1 1 7 12:22 4
13. Lechovice 8 1 0 7 7:28 3

8.kolo

(manažer, 20. 10. 2014 20:12)

IV. B třída
Práče B-Tavíkovice 8:1 (5:0), Kosec Roman 2, Tesař Martin, Náplava Martin, Koudelka Zdeněk 4 – Vrána Jan, Skalice-Lechovice 3:0 (1:0), Šabata 2, Till, Branišovice-Prosiměřice B 1:2 (1:1), Šťastný Josef – Buchta Jaroslav 2, Rybníky-Dobřínsko 0:2 (0:1), Prokop, Hladký Václav, Těšetice-Loděnice 1:0 (1:0), Kučera Jiří, Olbramovice B-Jezeřany B 2:5(1:3), Marčík Tomáš, Mazur Daniel – Hájek Milan 2, Popela Jakub 2, Šles Milan.
Tabulka:
1. Práče B 7 7 0 0 40:4 21
2. Jezeřany B 8 7 0 1 30:9 21
3. Dobřínsko 7 6 0 1 24:7 18
4. Olbramovice B 8 4 0 4 15:14 12
5. Těšetice 7 4 0 3 10:11 12
6. Prosiměřice B 7 4 0 3 15:17 12
7.-8. Rybníky 7 3 0 4 12:14 9
7.-8. Skalice 7 3 0 4 12:14 9
9. Loděnice 8 3 0 5 14:20 9
10. Tavíkovice 8 3 0 5 9:20 9
11. Trstěnice 7 2 1 4 8:25 7
12. Branišovice 8 1 1 6 9:18 4
13. Lechovice 7 0 0 7 9:25 0

7.kolo

(manažer, 20. 10. 2014 20:10)

IV. B třída
Tavíkovice-Olbramovice B 2:0 (1:0), Navrátil Miloš, vlastní, Jezeřany B-Trstěnice 8:0 (8:0), Šles Václav 3, Kampas,Popelka Jakub, Hájek Milan, vlastní, utkání bylo ve 45. minutě předčasně ukončeno pro malý počet hráčů, Loděnice-Rybníky 6:2 (3:1), Dressler Lukáš, Poláček 2, Urbánek, Cimbál PK, vlastní – Máša, Snepfenberg, Dobřínsko-Branišovice4:0 (2:0), Hladký Václav, Hladký Filip, Novák Radim, Vondrák, Prosiměřice B-Skalice 3:1 (0:0), Kovář, Květoň, Kenereš –Jonák, Lechovice-Práče B 0:9 (0:5), Kosec Roman 3, Novák Jakub 2, Sedláček, Šprencl, Koudela, Krejčiřík.
Tabulka:
1. Práče B 6 6 0 0 32:3 18
2. Jezeřany B 7 6 0 1 25:7 18
3. Dobřínsko 6 5 0 1 22:7 15
4. Olbramovice B 7 4 0 3 13:9 12
5. Rybníky 6 3 0 3 12:12 9
6. Těšetice 6 3 0 3 9:11 9
7. Prosiměřice B 6 3 0 3 13:16 9
8. Tavíkovice 7 3 0 4 8:12 9
9. Loděnice 7 3 0 4 14:19 9
10. Trstěnice 7 2 1 4 8:25 7
11. Skalice 6 2 0 4 9:14 6
12. Branišovice 7 1 1 5 8:16 4
13. Lechovice 6 0 0 6 9:22 0

:)

(:), 19. 10. 2014 19:29)

sup nejakou aktualizaci by to chtelo cape :)

Re: :)

(čáp, 20. 10. 2014 15:05)

to nejpodstatnější je hotovo


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »