Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Víkendový zpravodaj 10.11. – 11.11.2012

(manažer, 12. 11. 2012 13:48)

IV. B třída
Petrovice-Jezeřany B 4:0 (3:0), Fiala Zdeněk 2, Štolpa, Bogner Luboš, Branišovice-Trstěnice 4:0 (2:0), Peca, Škůrek 2, Kališ Josef, Dobřínsko-Olbramovice B 4:0 (4:0), Vondrák, Peciar, Heroud, Hladký Filip, Loděnice-Miroslav C 3:0 (2:0), Jedlička 2, Gruna, Tavíkovice-Jamolice 0:2 (0:0), Smejkal David, Beneš, Vedrovice B-Hostěradice B 2:4 (1:3), Čepera Jan 2 – Psota Pavel, Horák Bronislav, Krchňavý David 2, Rybníky-Skalice 6:1 (1:1), Hrubý Rudolf 3, Novák Jan, Novák Rostislav, Vorbis – Vyžrálek.
Tabulka:
1. Petrovice 14 12 1 1 49:8 37
2. Jamolice 14 11 1 2 43:25 34
3. Rybníky 14 10 2 2 50:26 32
4. Branišovice 14 8 3 3 41:21 27
5. Dobřínsko 14 7 3 4 40:18 24
6. Loděnice 14 7 2 5 37:20 23
7. Hostěradice B 14 7 2 5 40:31 23
8. Skalice 14 6 1 7 28:47 19
9. Jezeřany 14 4 4 6 22:26 16
10. Miroslav C 14 3 4 7 29:49 13
11. Vedrovice B 14 4 1 9 32:44 13
12. Olbramovice B 14 3 1 10 29:36 10
13. Tavíkovice 14 2 0 12 14:51 6
14. Trstěnice 14 1 1 12 14:53 4

Víkendový zpravodaj 03.11. – 04.11.2012

(manažer, 6. 11. 2012 14:17)

IV. B třída
Skalice-Petrovice 1:1 (0:0), Tapšík – Fiala, Rybníky-Hostěradice B 3:3 (2:0), Tumpach 3 – Psota 2, Nejedlý, VedroviceB-Jamolice 2:3 (1:2), Slaný, Šedivý – Novák 2, Smejkal Jiří, Tavíkovice-Miroslav C 4:0 (2:0), Hověz Ondřej 2, Vrana Jan, Adamec Vojtěch, ČK Janča Roman (Tav.), Loděnice-Olbramovice B 2:1 (1:1), Jedlička 2 – Betla, Dobřínsko-Trstěnice 8:0 (3:0), Hladký David 2, Hladký Filip 2, Hladký Václav, Novák Radim, Vondrák, Prokop, Branišovice-Jezeřany B 1:0 (1:0), Plíska Jakub.
Tabulka:
1. Petrovice 13 11 1 1 45:8 34
2. Jamolice 13 10 1 2 41:25 31
3. Rybníky 13 9 2 2 44:25 29
4. Branišovice 13 7 3 3 37:21 24
5. Dobřínsko 13 6 3 4 36:18 21
6. Loděnice 13 6 2 5 34:20 20
7. Hostěradice B 13 6 2 5 36:29 20
8. Skalice 13 6 1 6 27:41 19
9. Jezeřany B 13 4 4 5 22:22 16
10. Vedrovice B 13 4 1 8 30:40 13
11. Miroslav C 13 3 4 6 29:46 13
12. Olbramovice B 13 3 1 9 29:32 10
13. Tavíkovice 13 2 0 11 14:49 6
14. Trstěnice 13 1 1 11 21:59 4

Víkendový zpravodaj 27.10. – 28.10.2012

(manažer, 29. 10. 2012 15:34)

IV. B třída
Petrovice-Branišovice 2:0 (1:0), Bogner Luboš, Štolpa Zdeněk, Jezeřany B-Dobřínsko 1:1 (1:0), Popela Jakub – Hladký, Trstěnice-Loděnice 2:2 (1:0), Gregor František, vlastní – Jedlička Jiří 2, Olbramovice B-Tavíkovice 7:0 (1:0), Katolický Tomáš, Kugler Jiří, Dudák Jiří 2, Cihla Jaroslav, Janíček Aleš, Kelner Jiří, Miroslav C-Vedrovice B 3:3 (1:2), Krištof 2, Kratochvíl – Novotný, Becha, Janderka, ČK Kratochvíl (Mir.), Jamolice-Rybníky 5:3 (3:1), Psota 3, Smejkal Jiří 2 – Novák Jan, Bartůněk 2, Hostěradice B-Skalice 1:3 (0:0), Vorbis Marek – Vyžrálek 2, Venhuda.
Tabulka:
1. Petrovice 12 11 0 1 44:7 33
2. Rybníky 12 9 1 1 41:22 28
3. Jamolice 12 8 1 2 38:23 28
4. Branišovice 12 6 3 3 36:21 21
5. Hostěradice B 12 6 1 5 33:26 19
6. Dobřínsko 12 5 3 4 28:18 18
7. Skalice 12 6 0 6 26:40 18
8. Loděnice 12 5 2 5 32:19 17
9. Jezeřany B 12 4 4 4 22:21 15
10. Miroslav C 12 3 4 5 29:42 13
11. Vedrovice B 12 4 1 7 28:47 13
12. Olbramovice B 12 3 1 8 28:30 10
13. Trstěnice 12 1 1 10 21:51 4
14. Tavíkovice 12 1 0 11 10:51 3

Víkendový zpravodaj 20.10. – 21.10.2012

(manažer, 22. 10. 2012 14:58)

IV. B třída
Hostěradice B-Petrovice 0:4 (0:2), Březina 2, Světlík, Šlapák, Skalice-Jamolice 2:5 (1:2), Tapšík, Bartůněk – Křišťál, Smejkal, Doležal, Beneš, Novák, Rybníky-Miroslav C 9:2 (5:0), Tumpach 4, Novák Jan 3, Bartůněk 2 – Drlík 2, Vedrovice B-Olbramovice B 2:0 (1:0), Slaný Pavel 2, Tavíkovice-Trstěnice 4:2 (2:1), Adamec Vojtěch 2, Herold Roman st., Krejčí Pavel – Bauer Martin, Rábl Tomáš, Loděnice-Jezeřany B 2:2 (0:2), Jedlička 2 – Popela, Kampas, Dobřínsko-Branišovice 4:2 (3:0), Hladký Jan, Vondrák, Peciar, vlastní – Škůrek, Šťastný.
Tabulka:
1. Petrovice 11 10 0 1 42:7 30
2. Rybníky 11 9 1 1 38:17 28
3. Jamolice 11 8 1 2 33:20 25
4. Branišovice 11 6 3 2 36:19 21
5. Hostěradice B 11 6 1 4 32:23 19
6. Dobřínsko 11 5 2 4 27:17 17
7. Loděnice 11 5 1 5 30:17 16
8. Jezeřany B 4 3 4 21:20 15
9. Skalice 11 5 0 6 23:39 15
10. Miroslav C 11 3 3 5 26:39 12
11. Vedrovice B 11 4 0 7 25:44 12
12. Olbramovice B 11 2 1 8 21:30 7
13. Trstěnice 11 1 0 10 19:49 3
14. Tavíkovice 11 1 0 10 10:44 3

Víkendový zpravodaj 13.10. – 14.10.2012

(manažer, 15. 10. 2012 15:47)

IV. B třída
Petrovice-Dobřínsko 0:2 (0:1), Prokop, Vondrák, Branišovice-Loděnice 1:0 (0:0), Škůrek, Jezeřany B-Tavíkovice 2:0 (1:0), Popela Jakub, Ostrovský Vít, Trstěnice-Vedrovice B 3:5 (2:1), Krejčí Zdeněk, Vacek Jiří, Rábl Tomáš – Červínek 2, Becha, Knotek, Slaný, Olbramovice B-Rybníky 2:3 (1:2), Holac Jiří, Novák Aleš – Becha František, Tumlich Radek, Vybíral Stanislav, Miroslav C-Skalice 7:2 (2:1), Chlad Josef, Mitráš 2, Dvořák, Kratochvíl, Krištof, Urbánek Pavel – Hlávka 2, Jamolice-Hostěradice B 4:1 (1:0), Smejkal Jiří ml. 3, Doležal – Horák.
Tabulka:
1. Petrovice 10 9 0 1 38:7 27
2. Rybníky 10 8 1 1 29:5 25
3. Jamolice 10 7 1 2 28:18 22
4. Branišovice 10 6 3 1 34:15 21
5. Hostěradice B 10 6 1 3 32:19 19
6. Loděnice 10 5 0 5 28:15 15
7. Skalice 10 5 0 5 21:34 15
8. Dobřínsko 10 4 2 4 23:15 14
9. Jezeřany 10 4 2 4 19:18 14
10. Miroslav C 10 3 3 4 24:30 12
11. Vedrovice B 10 3 0 7 23:44 9
12. Olbramovice B 10 2 1 7 21:28 7
13. Trstěnice 10 1 0 9 17:45 3
14. Tavíkovice 10 0 0 10 6:40 0

Víkendový zpravodaj 06.10. – 07.10.2012

(manažer, 8. 10. 2012 19:09)

IV. B třída
Jamolice-Petrovice 1:4 (1:3), Psota – Bogner 2, Fiala 2, Hostěradice B -Miroslav C 4:1 (1:0), Koník Daniel 2, Vorbis Petr, Psota Pavel – Mitráš, Skalice-Olbramovice B 4:3 (2:0), Vyžrálek 2, Bartůněk, Tapšík – Cihla, Mazur, Katolický, Rybníky-Trstěnice 6:0 (3:0), Fiala, Becha, Novák Jan, Moučka, Bartůněk 2, Vedrovice B-Jezeřany B 1:3 (0:1), Palutka Daniel – Popela, Hájek, Janda, Tavíkovice-Branišovice 0:4 (0:0), Šťastný, Plíska Vlastimil 2, Kališ Josef, Loděnice-Dobřínsko 1:2 (0:1), Dresler – Novák, Hladký Filip.
Tabulka:
1. Petrovice 9 9 0 0 38:5 27
2. Rybníky 9 7 1 1 26:3 22
3. Hostěradice B 9 6 1 2 31:15 19
4. Jamolice 9 6 1 2 24:17 19
5. Branišovice 9 5 3 1 33:15 18
6. Loděnice 9 5 0 4 28:14 15
7. Skalice 9 5 0 4 19:27 15
8. Dobřínsko 9 3 2 4 21:15 11
9. Jezeřany B 9 3 2 4 17:18 11
10. Miroslav C 9 2 3 4 17:28 9
11. Olbramovice B 9 2 1 6 19:25 7
12. Vedrovice B 9 2 0 7 18:41 6
13. Trstěnice 9 1 0 8 14:40 3
14. Tavíkovice 9 0 0 9 6:38 0

Víkendový zpravodaj 29.09. -30.09.2012

(manažer, 2. 10. 2012 8:53)

IV. B třída
Petrovice-Loděnice 3:1 (1:0), Fiala 2, Bogner – Polák David, Dobřínsko-Tavíkovice 4:1 (2:1), Vondrák 2, Prokop, Peciar – Hověz Ondřej, Branišovice-Vedrovice 3:1 (2:0), Škůrek 2, Opatřil – Červínek, Jezeřany B-Rybníky 1:2 (0:2), Otoupal – Bartůněk, Novák, Trstěnice-Skalice 2:4 (1:3), Krejčí Zdeněk, Vacek Jiří – Bartůněk Lukáš, Skejbl Michal, Vyžrálek Martin,
Tapšík Karel, Olbramovice B-Hostěradice B 1:4 (0:2), Katolický Tomáš – Psota Pavel 2, Bartůněk Ondřej 2, Miroslav C-Jamolice 1:5 (0:3), Dostál – Novák, Smejkal David, Smejkal Jiří 2, Polák.
Tabulka:
1. Petrovice 8 8 0 0 34:4 24
2. Jamolice 8 6 1 1 23:13 19
3. Rybníky 8 6 1 1 20:13 19
4. Hostěradice B 8 5 1 2 27:14 16
5. Loděnice 8 5 0 3 27:12 15
6. Branišovice 8 4 3 1 29:15 15
7. Skalice 8 4 0 4 15:24 12
8. Miroslav C 8 2 3 3 16:24 9
9. Dobřínsko 8 2 2 4 19:14 8
10. Jezeřany B 8 2 2 4 14:17 8
11. Olbramovice B 8 2 1 5 16:21 7
12. Vedrovice B 8 2 0 6 17:38 6
13. Trstěnice 8 1 0 7 14:34 3
14. Tavíkovice 8 0 0 8 6:34 0

Víkendový zpravodaj 22.09. – 23.09.2012

(manažer, 24. 9. 2012 10:16)

IV. B třída
Miroslav C-Petrovice 0:5 (0:4), Fiala 2, Šlapák, Bogner, Holub, Jamolice-Olbramovice B 5:2 (4:0), Smejkal Jiří ml. 3(1x PK), Psota, Číhal – Novák 2, Hostěradice B-Trstěnice 2:0 (1:0), Psota Pavel 2, Skalice-Jezeřany B 2:0(1:0),Vyžrálek, Bartůněk, Rybníky-Branišovice 4:3 (4:2), Vybíral 3,Bartůněk – Škurek, Peca, Šťastný, Vedrovice B-Dobřínsko 1:8 (1:4), Palutka Daniel – Hladký 6, Heroud 2, Tavíkovice-Loděnice 0:2 (0:1), Maryška Vlad., Jedlička J Tabulka:
1. Petrovice 7 7 0 0 31:3 21
2.-3. Rybníky 7 5 1 1 18:12 16
2.-3. Jamolice 7 5 1 1 18:12 16
4. Loděnice 7 5 0 2 26:9 15
5. Hostěradice B 7 4 1 2 23:13 13
6. Branišovice 7 3 3 1 26:14 12
7. Miroslav C 7 2 3 2 15:19 9
8. Skalice 7 3 0 4 11:22 9
9. Jezeřany B 7 2 2 3 13:15 8
10. Olbramovice B 7 2 1 4 15:17 7
11. Vedrovice B 7 2 0 5 16:35 6
12. Dobřínsko 7 1 2 4 15:13 5
13. Trstěnice 7 1 0 6 12:30 3
14. Tavíkovice 7 0 0 7 5:30 0

Víkendový zpravodaj 15.09. – 16.09.2012

(manažer, 17. 9. 2012 20:56)

IV. B třída
Petrovice-Tavíkovice 6:0 (0:0), Šlapák 3, Vespalec Jiří, Fiala, Šabaka, Loděnice-Vedrovice B 5:1 (4:0), Jedlička 2, Maryška 2, Zahálka – Slaný, Dobřínsko-Rybníky 2:2 (0:1), Vondrák, Peciar PK – Bartůněk, Vybíral, Branišovice-Skalice 6:1 (2:0), Valachovič, Peca 2, Kališ Miroslav, Škůrek, Šťastný – Vyžrálek, Jezeřany B-Hostěradice B 1:1 (1:1), Šles Václav - Lapeš, Trstěnice-Jamolice 0:3 (0:1), Psota 2, Smejkal Jiří, Olbramovice B-Miroslav C 4:0 (1:0), Kelner Jiří 3, Novák Aleš.
Tabulka:
1. Petrovice 6 6 0 0 26:3 18
2. Rybníky 6 4 1 1 14:9 13
3. Jamolice 6 4 1 1 13:10 13
4. Loděnice 6 4 0 2 24:9 12
5. Branišovice 6 3 3 0 23:10 12
6. Hostěradice B 6 3 1 2 21:13 10
7. Miroslav C 6 2 3 1 15:14 9
8. Jezeřany B 6 2 2 2 13:13 8
9. Olbramovice B 6 2 1 3 13:12 7
10. Vedrovice B 6 2 0 4 15:27 6
11. Skalice 6 2 0 4 9:22 6
12. Trstěnice 6 1 0 5 12:28 3
13. Dobřínsko 6 0 2 4 7:12 2
14. Tavíkovice 6 0 0 6 5:28 0

Víkendový zpravodaj 08.09. – 09.09.2012

(manažer, 10. 9. 2012 19:01)

IV. B třída
Olbramovice B-Petrovice 0:2 (0:0), Vespalec Tomáš, Fiala Zdeněk, Miroslav C-Trstěnice 4:1 (3:0), Chlad Josef, Juračka, Mitráš, Urbánek Pavel – Gregor, Jamolice-Jezeřany B 4:2 (3:1), Psota 2, Beneš, Smejkal Jiří ml. – Popela, Šles Václav, Hostěradice B-Branišovice 1:4 (1:0), Horák – Opatřil 2, Šturek, Demek, Skalice-Dobřínsko 2:1 (1:1), Vyžrálek, Tapšík – Prokop, Rybníky-Loděnice 1:0 (1:0), Vybíral, Vedrovice-Tavíkovice 9:1 (5:0), Kalaš Libor, Novotný, Herold, Forman,Martin 3, Červínek Aleš, Petlacha, Pavliš – Bašta Lukáš.
Tabulka:
1. Petrovice 5 5 0 0 20:3 15
2. Rybníky 5 4 0 1 12:7 12
3. Jamolice 5 3 1 1 10:10 10
4. Loděnice 5 3 0 2 17:7 9
5. Hostěradice B 5 3 0 2 20:12 9
6. Branišovice 5 2 3 0 17:9 9
7. Miroslav C 5 2 3 0 15:10 9
8. Skalice 5 3 0 2 12:15 9
9. Jezeřany B 5 2 1 2 12:12 7
10. Olbramovice B 5 1 1 3 9:12 4
11. Vedrovice B 5 1 0 4 13:26 3
12. Trstěnice 5 1 0 4 12:25 3
13. Dobřínsko 5 0 1 4 5:10 1
14. Tavíkovice 5 0 0 5 5:22 0

Víkendový zpravodaj 01.09. – 02.09.2012

(manažer, 3. 9. 2012 16:20)

IV. B třída
Petrovice-Vedrovice 8:0 (4:0), Bogner Luboš 2, Fiala Zdeněk 2, Stejskal, Bartoník, Šabaka, Světlílk, Tavíkovice-Rybníky 1:3 (0:3), Vrana Jan – Vybíral, Tumplich, Bartůněk, Loděnice-Skalice 7:1 (4:1), Jedlička 4, Cimbál, Dresler, Maryška – Vyžrálek, Dobřínsko-Hostěradice B 2:4 (0:2), Hladký Filip, Prokop – Lapeš 2, Horák, Bartůněk, Branišovice-Jamolice 1:1
(0:1), Demek František – Číhal, Jezeřany B-Miroslav C 2:2 (1:2), Šles Radek, Ostrovský Vít – Novotný František, Chlad Martin, Trstěnice-Olbramovice B 6:5 (3:3), Jarolímek Zdeněk st. 4, Bystrý Milan, Gregor František – Loskot Kamil 3, Srnec Tomáš, Mudroch Boh.
Tabulka:
1. Petrovice 4 4 0 0 18:3 12
2. Hostěradice 4 3 0 1 19:8 9
3. Loděnice 4 3 0 1 17:6 9
4. Rybníky 4 3 0 1 11:7 9
5. Jezeřany B 4 2 1 1 10:8 7
6. Jamolice 4 2 1 1 6:8 7
7. Branišovice 4 1 3 0 13:8 6
8. Miroslav C 4 1 3 0 11:9 6
9. Skalice 4 2 0 2 10:14 6
10. Olbramovice B 4 1 1 2 9:10 4
11. Trstěnice 4 1 0 3 11:21 3
12. Dobřínsko 4 0 1 3 4:8 1
13. Tavíkovice 4 0 0 4 4:13 0
14. Vedrovice 4 0 0 4 4:25 0

Víkendový zpravodaj 25.08. – 26.08.2012

(manažer, 28. 8. 2012 7:56)

IV. B třída
Trstěnice-Petrovice 2:3 (1:1), Rábl Tomáš, Grunda Eduard – Fiala Zdeněk, Bogner Luboš 2, Olbramovice B-Jezeřany B 0:1 (0:1), Kampas, Miroslav C-Branišovice 4:4 (0:1), Chlad Martin 2, Krištof 2 – Kališ 2, Škůrek, Opatřil, Jamolice-Dobřínsko 1:0 (0:0), Smejkal Jiří ml., Hostěradice B-Loděnice
1:3 (0:3), Psota – Jedlička, Dresler, vlastní, Skalice-Tavíkovice 3:1 (1:0), Tapšík, Bartůněk, Vyžrálek – Janča, Rybníky-Vedrovice B 3:1 (1:0), Bartůněk, Vybíral, Hrubý – Palutka.
Tabulka:
1. Petrovice 3 3 0 0 10:3 9
2. Hostěradice 3 2 0 1 15:6 6
3. Loděnice 3 2 0 1 10:5 6
4. Skalice 3 2 0 1 9:7 6
5.-6. Jezeřany B 3 2 0 1 8:6 6
5.-6. Rybníky 3 2 0 1 8:6 6
7. Jamolice 3 2 0 1 5:7 6
8. Branišovice 3 1 2 0 12:7 5
9. Miroslav C 3 1 2 0 9:7 5
10. Olbramovice B 3 1 1 1 4:4 4
11. Dobřínsko 3 0 1 2 2:4 1
12. Tavíkovidce 3 0 0 3 3:10 0
13. Trstěnice 3 0 0 3 5:16 0
14. Vedrovice 3 0 0 3 4:17 0

Víkendový zpravodaj 11.8. – 12.8.2012

(manažer, 13. 8. 2012 14:45)

IV. B třída
Jezeřany B-Petrovice 0:4 (0:2), Pavlů Jaroslav, Holub Petr, Fiala Zdeněk 2, Trstěnice-Branišovice 1:6
(1:3), Rábl – Kališ Miroslav, Šťastný Josef 2, Škůrek Jan 2, Opatřil, Olbramovice B-Dobřínsko 2:1 (0:1),
Kelner Jiří 2 – Ostrovský Martin, Miroslav C-Loděnice 4:2 (2:0), Dostál Libor, Jamolice-Tavíkovice 3:0
kont., hosté se nedostavili, Hostěradice B-Vedrovice B 10:1 (5:0), Psota 5, Procházka 4, Bartůněk –
Jandera, Skalice-Rybníky 2:4 (2:2), Venhuda, Kelbl – Becha, Bartůněk, Novák Jan, Moučka.

Rozpis soutěže:muži IV.třída "B" PODZIM 2012

(manažer, 1. 8. 2012 15:15)

kolo Rozpis soutěže:muži IV.třída "B" PODZIM 2012
1. 12.8.2012 TJ Sokol Skalice TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
2. 19.8.2012 TJ Petrovice TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
3. 26.8.2012 TJ Sokol Rybníky TJ Vedrovice "B"
NE 16:30
4. 2.9.2012 FC Tavíkovice TJ Sokol Rybníky
NE 16:30
5. 9.9.2012 TJ Sokol Rybníky TJ Loděnice
! NE 16:30
6. 16.9.2012 TJ Dobřínsko TJ Sokol Rybníky
NE 16:30
7. 23.9.2012 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Branišovice
NE 16:00
8. 29.9.2012 TJ Jezeřany "B" TJ Sokol Rybníky
!!!!! SO 10:15 sobota 10:15
9. 7.10.2012 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Trstěnice
NE 15:00
10. 14.10.2012 TJ Olbramovice "B" TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
11. 21.10.2012 TJ Sokol Rybníky FC Miroslav "C"
NE 15:00
12. 28.10.2012 TJ Jamolice TJ Sokol Rybníky
NE 14:30
13. 4.11.2012 TJ Sokol Rybníky TJ Druž. Hostěradice"B"
NE 14:00
14. 11.11.2012 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Skalice NE 14:00

Víkendový zpravodaj 16.06. – 17.06.2012

(manažer, 18. 6. 2012 12:40)

IV. B třída
Jamolice-Trstěnice 0:0, Tavíkovice-Suchohrdly u Mir. B 5:1 (4:0), Adamec Vojtěch, Herold Roman st. Dvořák Petr 3 – Krema Lukáš, Jezeřany B-Branišovice 7:3 (4:1), Popela Jakub 2, Hájek Milan 2, Hájek Richard, Bíla Michal, Soukop Tomáš – Opatřil Jiří, Maxera, Kališ, Hostěradice B-Petrovice 6:3 (2:0), Horvát 2, Šviřák, Psota, Bartůněk, Čaněk - Bogner 2,
Šedrla, Olbramovice B-Skalice 3:0, nehlášeno, Rybníky-Miroslav C 8:3 (5:2), Becha 3, Bartůněk 2, Pařízek 2, Tumpach – Krištof, Novotný František, Dvořák Jan, Vedrovice-Dobřínsko 5:0 (1:0), Patloka Martin 2, Forman Martin 2, Šedivý Jaroslav.
Tabulka:
1. Hostěradice B 26 23 0 3 115:37 69
2. Vedrovice 26 21 2 3 91:32 65
3. Rybníky 26 18 2 6 79:36 56
4. Miroslav C 26 16 2 8 81:62 50
5. Dobřínsko 26 15 3 8 48:41 48
6. Jamolice 26 10 6 10 52:54 36
7. Petrovice 26 10 5 11 55:47 35
8. Jezeřany B 26 9 4 13 48:60 31
9. Trstěnice 26 7 6 13 53:63 27
10. Olbramovice B 26 8 3 15 44:68 27
11. Skalice 26 8 2 16 49:85 26
12. Branišovice 26 5 6 15 44:74 21
13. Suchohrdly u Mir. B 26 5 3 18 44:81 18
14. Tavíkovice 26 4 2 20 39:102 14

Víkendový zpravodaj 09.06. – 10.06.2012

(manažer, 11. 6. 2012 13:35)

IV. B třída
Jamolice-Dobřínsko 2:0 (0:0), Smejkal Jiří ml., Polák,Miroslav C-Vedrovice 3:4 (1:1), Chlad Martin, Urbánek Pavel,Dostál Libor – Červínek 2, Bohdanský Tomáš, Palutka, ČK Palutka (Ved.), Skalice-Rybníky 0:3 (0:1), Bartůněk, Světlík,Tumpach, Petrovice-Olbramovice B 3:5 (2:3), Fiala 2, Vespalec Jiří – Betlach Karel 2, Kelner Jiří 2, Cihla, Branišovice-Hostěradice B 0:3 (0:1), nehlášeno, Suchohrdly u Mir. B-Jezeřany B 3:2 (1:1), Janda 2, vlastní – Popela Tomáš, Popela Jakub, Trstěnice-Tavíkovice 3:4 (2:3), Jarolímek ml., Grundaj, Sklenský – Hrůza Karel 2, Herold Roman ml., Adamec Vojtěch. TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Hostěradice "B" 25 22 0 3 109: 34 66 ( 30)
2. Vedrovice 25 20 2 3 86: 32 62 ( 23)
3. Rybníky 25 17 2 6 71: 33 53 ( 17)
4. Miroslav "C" 25 16 2 7 78: 54 50 ( 11)
5. Dobřínsko 25 15 3 7 48: 36 48 ( 9)
6. Petrovice 25 10 5 10 52: 41 35 ( -4)
7. Jamolice 25 10 5 10 52: 54 35 ( 2)
8. Jezeřany "B" 25 8 4 13 41: 57 28 ( -8)
9. Trstěnice 25 7 5 13 53: 63 26 (-13)
10. Skalice 25 8 2 15 49: 82 26 (-13)
11. Olbramovice "B" 25 7 3 15 41: 68 24 (-12)
12. Braníšovice 25 5 6 14 41: 67 21 (-18)
13. Suchohrdly u Mir. "B" 25 5 3 17 43: 76 18 (-21)
14. Tavíkovice 25 3 2 20 34:101 11 (-25)

Víkendový zpravodaj 02.06. – 03.06.2012

(manažer, 4. 6. 2012 10:40)

IV. B třída
Jamolice-Tavíkovice 5:2 (3:1), Dobeš 2, Smejkal Jiří 2, Polák – Scharf PK, Vrana, Jezeřany B-Trstěnice 1:0 (0:0), Popela Tomáš, Hostěradice B-Suchohrdly u Mir. B 6:1 (2:0), Krchňavý Mir., Psota Pavel, Bartůněk, Horvát 3 – Chvátal Radek,Olbramovice B-Branišovice 1:1 (1:0), Cihla - Kališ, Rybníky-Petrovice 2:1 (0:1), Vybíral, Becha – Bogner, Vedrovice-Skalice 8:0 (2:0), Patloka Martin 4, Geyer Zdeněk 2, Forman Martin, Červínek Petr, Dobřínsko-Miroslav C 1:3 (0:1), Čuba– Novotný 2, vlastní. TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Hostěradice "B" 24 21 0 3 106: 34 63 ( 27)
2. Vedrovice 24 19 2 3 82: 29 59 ( 20)
3. Rybníky 24 16 2 6 68: 33 50 ( 14)
4. Miroslav "C" 24 16 2 6 75: 50 50 ( 14)
5. Dobřínsko 24 15 3 6 48: 34 48 ( 9)
6. Petrovice 24 10 5 9 49: 36 35 ( -1)
7. Jamolice 24 9 5 10 50: 54 32 ( 2)
8. Jezeřany "B" 24 8 4 12 39: 54 28 ( -8)
9. Trstěnice 24 7 5 12 50: 59 26 (-10)
10. Skalice 24 8 2 14 49: 79 26 (-10)
11. Braníšovice 24 5 6 13 41: 64 21 (-15)
12. Olbramovice "B" 24 6 3 15 36: 65 21 (-15)
13. Suchohrdly u Mir. "B" 24 4 3 17 40: 74 15 (-21)
14. Tavíkovice 24 2 2 20 30: 98 8 (-28)

DRESY

(MÍRA, 30. 5. 2012 14:39)

Posílám odkaz na velmi kvalitní a levné dresy
http://www.celeano.cz/cz/akce/

Víkendový zpravodaj 26.05. – 27.05.2012

(manažer, 29. 5. 2012 8:51)

IV. B třída
Jamolice-Miroslav C 3:1 (2:1), Smejkal Jiří ml., Hrda, Smejkal Jiří – Mitráš, Skalice-Dobřínsko 2:3(1:1), Sysel 2 – Hladký, Prokop, Novák, Petrovice-Vedrovice 0:1(0:0), Patloka, Branišovice-Rybníky2:3 (2:1), Škůrek Jan, Maxera Martin –Becha 2, Bartůněk, Suchohrdly u Mir. B-Olbramovice B 3:3,
nehlášeno, Trstěnice-Hostěradice B 0:4 (0:1), Psota Pavel, Čaněk Radek, Horvát Ondřej 2, Tavíkovice-Jezeřany B 5:1 (3:0), Scharff Lubomír 2, Hasala Milan 2, Herold Roman st. – Hájek Milan. TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Hostěradice "B" 23 20 0 3 100: 33 60 ( 27)
2. Vedrovice 23 18 2 3 74: 29 56 ( 20)
3. Dobřínsko 23 15 3 5 47: 31 48 ( 12)
4. Rybníky 23 15 2 6 66: 32 47 ( 14)
5. Miroslav "C" 23 15 2 6 72: 49 47 ( 11)
6. Petrovice 23 10 5 8 48: 34 35 ( -1)
7. Jamolice 23 8 5 10 45: 52 29 ( 2)
8. Trstěnice 23 7 5 11 50: 58 26 (-10)
9. Skalice 23 8 2 13 49: 71 26 (-10)
10. Jezeřany "B" 23 7 4 12 38: 54 25 ( -8)
11. Braníšovice 23 5 5 13 40: 63 20 (-16)
12. Olbramovice "B" 23 6 2 15 35: 64 20 (-13)
13. Suchohrdly u Mir. "B" 23 4 3 16 39: 68 15 (-21)
14. Tavíkovice 23 2 2 19 28: 93 8 (-28)

Víkendový zpravodaj 19.05. – 20.05.2012

(manažer, 21. 5. 2012 15:18)

Jamolice-Jezeřany B 2:1 (0:0), Beneš, Křišťál – Kampas, Hostěradice B-Tavíkovice 8:3 (3:1), Psota Pavel 4, Horák
Broněk 2, Bartůněk, Horvát – Tesař, Hasala 2, Olbramovice B-Trstěnice 2:0 (1:0), Novotný Martin, Cihla, Rybníky-
Suchohrdly u Mir. B 5:3 (4:0), Psota 2, Bartůněk, Becha, Pařízek – Drozd 2, Čech, Vedrovice-Branišovice 5:0 (3:0),
Patloka Martin 2, Bohdanský Tomáš 2, Geyer Zdeněk, Dobřínsko-Petrovice 2:1 (2:1), Hladký Filip, Kopeček -
Snepfenberg, Miroslav C-Skalice 8:2 (2:1), Chlad Martin 3, Novotný, Krištof, Drlík, Juračka, Dvořák – Sysel, Tapšík. TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)

1. Hostěradice "B" 22 19 0 3 96: 33 57 ( 24)

2. Vedrovice 22 17 2 3 73: 29 53 ( 17)

3. Miroslav "C" 22 15 2 5 71: 46 47 ( 11)

4. Dobřínsko 22 14 3 5 44: 29 45 ( 9)

5. Rybníky 22 14 2 6 63: 30 44 ( 11)

6. Petrovice 22 10 5 7 48: 33 35 ( 2)

7. Trstěnice 22 7 5 10 50: 54 26 ( -7)

8. Jamolice 22 7 5 10 42: 51 26 ( 2)

9. Skalice 22 8 2 12 47: 68 26 ( -7)

10. Jezeřany "B" 22 7 4 11 37: 49 25 ( -8)

11. Braníšovice 22 5 5 12 38: 60 20 (-13)

12. Olbramovice "B" 22 6 1 15 32: 61 19 (-14)

13. Suchohrdly u Mir. "B" 22 4 2 16 36: 65 14 (-19)

14. Tavíkovice 22 1 2 19 23: 92 5 (-28)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »