Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Víkendový zpravodaj 12.05. – 13.05.2012

(manažer, 15. 5. 2012 7:56)

IV. B třída
Jamolice-Skalice 3:1 (0:0), Smejkal Jiří 2, Polák – nehlášeno, Petrovice-Miroslav C 3:3 (0:2), Fiala 2, Šlapák – Chlad
Martin, Krištof Roman, Novotný Frant., Branišovice-Dobřínsko 1:2 (1:0), Škůrek – Jelínek 2, Suchohrdly u Mir. BVedrovice
0:3 (0:2), Forman, Patloka, Geyer, Trstěnice-Rybníky 0:5 (0:2), Tumpach Karel 3, Bartůněk Zdeněk, Novák
Rostislav, Tavíkovice-Olbramovice B 2:0 (1:0), Herold Roman st., Dvořák Petr, jezeřany-Hostěradice B 2:3 (2:2),
Ostrovský, Soukup – Horvát 2, Psota.
Tabulka:
1. Hostěradice 21 18 0 4 88:30 54
2. Vedrovice 21 16 2 3 68:29 50
3. Miroslav C 21 14 2 5 63:44 44
4. Dobřínsko 21 13 3 5 41:28 42
5. Rybníky 21 12 3 6 57:29 39
6. Petrovice 21 10 5 6 47:31 35
7. Trstěnice 21 7 5 9 50:52 26
8. Skalice 21 8 2 11 45:60 26
9. Jamolice 21 6 5 10 40:50 23
10. Jezeřany B 21 6 4 11 34:49 22
11. Branišovice 21 5 5 11 38:55 20
12. Olbramovice B 21 6 2 13 34:57 20
13. Suchohrdly u Mir. B 21 4 2 15 33:60 14
14. Tavíkovice 21 1 2 18 20:84 5

Víkendový zpravodaj 05.05. – 06.05.2012

(manažer, 15. 5. 2012 7:54)

IV. B třída
Jamolice-Hostěradice B 3:1 (2:0), Smejkal Jiří, Bořil, Novák PK – Horák, Olbramovice B-Jezeřany B 2:1 (1:0), Trungelt,
Bláha - Kohout, Rybníky-Tavíkovice 7:0 (3:0), Zoufalý 3, Bartůněk 2, Novák Rost., Hrubý Rudolf, Vedrovice-Trstěnice 3:1
(1:1), Palutka Jan, Patloka Martin, Forman Martin – Grundaj Eduard, Dobřínsko-Suchohrdly u Mir. B 4:3 (2:2), Peciár 2,
Hladký Filip, Novák Petr – Konrád Lukáš, Sládek, Slepánek, Miroslav C-Branišovice 5:1 (1:1), Kratochvíl 2, Drlík, Matyšek,
Chlad Martin – Škůrek, Skalice-Petrovice 2:1 (1:1), Vyžrálek 2 – Světlík.
Tabulka:
1. Hostěradice B 20 17 0 3 85:28 52
2. Vedrovice 20 15 2 3 65:29 47
3. Miroslav C 20 14 1 5 60:41 43
4. Dobřínsko 20 12 3 5 39:27 39
5. Rybníky 20 11 3 6 52:29 36
6. Petrovice 20 10 4 6 44:28 34
7. Trstěnice 20 7 5 8 50:47 26
8. Skalice 20 8 2 10 44:57 26
9. Jezeřany B 20 6 4 10 32:46 22
10. Jamolice 20 5 5 10 37:49 20
11. Branišovice 20 5 5 10 37:53 20
12. Olbramovice B 20 6 2 12 34:55 20
13. Suchohrdly u Mir. B 20 4 2 14 33:57 14
14. Tavíkovice 20 0 2 18 18:84 2

Zajímavost

(Fanda, 8. 3. 2012 18:07)

Doporučuji: http://www.jistotahovorem.cz/hromadnyvzkaz2.html nová služba, třeba Vám pomůže.

Víkendový zpravodaj 12.11. – 13.11.2011

(manažer, 14. 11. 2011 13:57)

IV. B třída
Jamolice-Vedrovice 0:1 (0:1), Gregor, Dobřínsko-Rybníky 2:1 (1:1), Heroud Radim 2 – Bartůněk,
Miroslav C-Olbramovice B 4:3 (2:1), Drlík 2, Krištof, Novotný – Světlík 2, Sváček, Skalice-Hostěradice
B 0:5 (0:3), Čaněk, Psota Pavel, Lapeš Petr 3, Petrovice-Jezeřany B 3:0 (1:0), Šlapák, Světlík 2,
Braníšovice-Tavíkovice 5:1 (1:0), Kališ Miroslav 3, Opatřil 2 – Gašpar Martin, Suchohrdly u Mir. BTrstěnice
1:3 (1:1), Hlavnička Libomír – Vacek Jiří 2, Vondrák.
Tabulka:
1. Hostěradice B 14 13 0 1 66:17 39
2. Vedrovice 14 11 1 2 51:24 34
3. Rybníky 14 9 2 3 38:19 29
4. Miroslav C 14 9 1 4 32:29 28
5. Petrovice 14 8 2 4 32:18 26
6. Dobřínsko 14 7 3 4 21:20 24
7. Trstěnice 14 6 4 4 39:27 22
8. Olbramovice B 14 5 1 8 29:35 16
9. Braníšovice 14 4 3 7 26:34 15
10. Jezeřany B 14 4 2 8 24:36 14
11. Skalice 14 4 1 9 31:47 13
12. Suchohrdly u Mir. B 14 4 0 10 25:43 12
13. Jamolice 14 1 4 9 20:41 7
14. Tavíkovice 14 0 2 12 14:58 2

Víkendový zpravodaj 05.11. - 06.11.2011

(manažer, 10. 11. 2011 7:43)

IV. B třída
Trstěnice-Jamolice 7:2 (5:1), Vondrák Radek 5, Mihola Jaroslav 2 – Smejkal 2, Suchohrdly u Mir. BTavíkovice
7:1 (2:1), Hlavnička Lub. 3, Mička Petr 2, Drozd, Schuttera - Adamec, Braníšovice-Jezeřany
B 1:1 (0:1), Kališ Miroslav – Kohoutek Jan, Petrovice-Hostěradice B 1:2 (0:1), Šlapák – Lapeš Petr,
Korák, Skalice-Olbramovice B 5:1 (3:0), Vyžrálek 3, Hlávka, Kölbl – Srnec, Miroslav C-Rybníky 2:0
(1:0), Krištof, Pelc, Dobřínsko-Vedrovice 3:4 (2:1), Prokop 2, Hladký Filip – Bohdanský Tomáš 2,
Patloka 2.
Tabulka:
1. Hostěradice B 13 12 0 1 61:17 36
2. Vedrovice 13 10 1 2 50:24 31
3. Rybníky 13 9 2 2 37:17 29
4. Miroslav C 13 8 1 4 28:26 25
5. Petrovice 13 7 2 4 29:18 23
6. Dobřínsko 13 6 3 4 19:19 21
7. Trstěnice 13 5 4 4 36:26 19
8. Olbramovice B 13 5 1 7 26:31 16
9. Jezeřany B 13 4 2 7 24:33 14
10. Skalice 13 4 1 8 31:42 13
11. Braníšovice 13 3 3 7 21:33 12
12. Suchohrdly u Mir. B 13 4 0 9 24:40 12
13. Jamolice 13 1 4 8 20:40 7
14. Tavíkovice 13 0 2 11 13:53 2

jsem zjedav jak

(jhgj, 30. 10. 2011 21:58)

jsem zjedav jak popišeš zápas se Skalicí

Re: jsem zjedav jak

(Čáp, 31. 10. 2011 15:32)

bohužel jsem ho nestihnul, byl jsem na zápase jen asi 10 minut a pak jsem zase musel pryč, škoda :)

Víkendový zpravodaj 29.10. 30.10.2011

(manažer, 31. 10. 2011 12:37)

IV. B třída
Dobřínsko-Jamolice 2:0 (1:0), Prokop, Kopeček, Vedrovice-Miroslav C 4:2 (2:1), Bohdanský Tomáš 3,
Geyer Zdeněk – Drlík M., Chlad M., Rybníky-Skalice 4:3 (0:3), Novák Jan, Vybíral, Vorbis, Becha –
Vyžrálek 2, Venhuda, Olbramovice B-Petrovice 1:2 (1:0), Mazur – nehlášeno, Hostěradice BBraníšovice
8:0 (4:0), Lapeš Petr 2, Nejedlý Luděk, Šviřák, Sobotka Radek, Kacký Tomáš, Horák
Broněk, Příhoda David, Jezeřany B-Suchohrdly u Mir. B 2:0 (2:0), Kohout Jan 2, Tavíkovice-Trstěnice
2:2 (1:1), Hověz Ondřej, Vrana Jan – Sklenský Jan, Grundaj Eduard.
Tabulka:
1. Hostěradice 12 11 0 1 59:16 33
2. Rybníky 12 9 2 1 37:15 29
3. Vedrovice 12 9 1 2 46:21 28
4. Petrovice 12 7 2 3 28:16 23
5. Miroslav C 12 7 1 4 26:26 22
6. Dobřínsko 12 6 3 3 16:15 21
7. Trstěnice 12 4 4 4 29:24 16
8. Olbramovice B 12 5 2 5 25:26 16
9. Jezeřany B 12 4 1 7 23:32 13
10. Braníšovice 12 3 2 7 20:32 11
11. Skalice 12 3 1 8 26:41 10
12. Suchohrdly u Mir. B 12 3 0 9 17:39 9
13. Jamolice 12 1 4 7 18:33 7
14. Tavíkovice 0 2 10 12:46 2

Víkendový zpravodaj 22.10. – 23.10.2011

(manažer, 24. 10. 2011 10:50)

IV. B třída
Tavíkovice-Jamolice 2:2 (1:2), Scharf Lubomír, Vrana Jan – Smejkal Jiří ml., Polák, Trstěnice-Jezeřany
B 4:0 (2:0), Vondrák Radek 2, Gregor František, Novák Miroslav, Suchohrdly u Mir. B-Hostěradice B
2:11 (1:6), Slepánek 2 – Lapeš Petr 3, Psota Pavel 3, Horák 2, Kacký 2, Sobotka Jakub, Braníšovice-
Olbramovice B 3:2 (1:2), Opatřil, Kališ MIr., Škůrek – Kellner Jiří 2, Petrovice-Rybníky 0:2 (0:1),
Vybíral Stanislav, Novák Jan, Skalice-Vedrovice 2:6 (0:4), Hlávka, Kejbl Michal, Miroslav C-Dobřínsko
1:0 (0:0), Mitráš.
Tabulka:
1. Hostěradice B 11 10 0 1 51:16 30
2. Rybníky 11 8 2 1 33:12 26
3. Vedrovice 11 8 1 2 42:19 25
4. Miroslav C 11 7 1 3 24:22 22
5. Petrovice 11 6 2 3 26:15 20
6. Dobřínsko 11 5 3 3 14:15 18
7. Olbramovice B 11 5 1 5 24:24 16
8. Trstěnice 11 4 3 4 27:22 15
9. Braníšovice 11 3 2 6 20:24 11
10. Jezeřany B 11 3 1 7 21:32 10
11. Skalice 11 3 1 7 23:37 10
12. Suchohrdly u Mir. B 11 3 0 8 17:37 9
13. Jamolice 11 1 4 6 18:31 7
14. Tavíkovice 11 0 1 10 10:44 1

Víkendový zpravodaj 15.10. – 16.10.2011

(manažer, 21. 10. 2011 14:33)

IV. B třída
Miroslav C-Jamolice 3:2 (2:2), Dvořák, Urbánek, Chlad – Dobeš, Beneš, Dobřínsko-Skalice 2:0 (1:0),
Peciar, Prokop, Vedrovice-Petrovice 4:1 (2:0), Patloka Martin, Bohdanský Tomáš, Geyer Zdeněk,
Bohdanský Aleš – Dřezink Michal, Rybníky-Braníšovice 3:1 (2:1), Bartůněk 2, Vybíral – Škurek,
Olbramovice B-Suchohrdly u Mir. B 4:1 (1:1), Šenk 4 – Mička, Hostěradice B-Trstěnice 3:2 (1:2),
Psota, Šviřák, Koník – Jarolímek 2, Jezeřany B-Tavíkovice 5:2 (1:2), Soukop Tomáš 2, Kohout Jan,
Orlíček Karel, Hájek Richard – Hasala Milan, Hověz Michal.
Tabulka:
1. Hostěradice B 10 9 0 1 40:14 27
2. Rybníky 10 7 2 1 31:12 23
3. Vedrovice 10 7 1 2 36:17 22
4. Petrovice 10 6 2 2 26:13 20
5. Miroslav C 10 6 1 3 23:22 19
6. Dobřínsko 10 5 3 2 14:14 18
7. Olbramovice B 10 5 1 4 22:21 16
8. Trstěnice 10 3 3 4 22:22 12
9. Jezeřany B 10 3 1 6 21:27 10
10. Skalice 10 3 1 6 21:31 10
11. Suchohrdly u Mir. B 10 3 0 7 15:26 9
12. Braníšovice 10 2 2 6 17:22 9
13. Jamolice 10 1 3 6 16:29 6
14. Tavíkovice 10 0 0 10 8:42 0

Víkendový zpravodaj 08.10. – 09.10.2011

(manažer, 10. 10. 2011 16:42)

IV. B třída
Jezeřany B-Jamolice 1:1 (0:1), Kohoutek Jan – Dobeš Michal, Tavíkovice-Hostěradice B 0:3 (0:1),
Horák Bronislav 2, Lapeš Petr, Trstěnice-Olbramovice B 4:1 (3:0), Mihola Jaroslav, Rábl Tomáš 2,
Jarolímek Zdeněk ml. – Šenk, Suchohrdly u Mir. B-Rybníky 0:5 (0:2), Novák Jan 2, Novák Vladislav,
Bartůněk, Světlík, Braníšovice-Vedrovice 1:4 (0:1), Škůrek Jan - Bohdanský Tomáš 2, Geyer Zdeněk,
Červínek Aleš, Petrovice-Dobřínsko 3:3 (3:1), Šedrla, Bogner Luboš, Šnefenberg – Hladký David,
Herout, Peciar, Skalice-Miroslav C 1:2 (0:1), Bartůněk – Chlad, Krištof.
Tabulka:
1. Hostěradice 9 8 0 1 37:12 24
2. Rybníky 9 6 2 1 28:11 20
3. Petrovice 9 6 2 1 25:9 20
4. Vedrovice 9 6 1 2 32:16 19
5. Miroslav C 9 5 1 3 20:20 16
6. Dobřínsko 9 4 3 2 12:14 15
7. Olbramovice B 9 4 1 4 18:20 13
8. Trstěnice 9 3 3 3 20:19 12
9. Skalice 9 3 1 5 21:29 10
10. Suchohrdly u Mir. B 9 3 0 6 14:22 9
11. Braníšovice 9 2 2 5 16:19 8
12. Jezeřany B 9 2 1 6 16:26 7
13. Jamolice 9 1 3 5 14:26 6
14. Tavíkovice 9 0 0 9 6:37 0

Víkendový zpravodaj 01.10- - 02.10.2011

(manažer, 3. 10. 2011 11:01)

IV. B třída
Skalice-Jamolice 3:2 (1:0), Tapšík 2, Vyžrálek – Polák, Šmejkal, Miroslav C-Petrovice 0:3 (0:1), Štolpa
2, Šnefenberg, Dobřínsko-Branišovice 1:1 (1:0), Hladký Filip – Škůrek Jan ml., Vedrovice-Suchohrdly
u Mir. B 4:3 (1:2), Patloka Martin, Šedivý Jaroslav, Bohdanský Aleš, Slaný Pavel – Mička Petr, Jobánek
Michal, vlastní, Rybníky-Trstěnice 5:1 (3:0), Novák Jan 2, Tumpach 2, Vybíral - Ondrák, Olbramovice
B-Tavíkovice 2:1 (1:1), Mazur, Kugler – vlastní, Hostěradice-Jezeřany B 4:1 (0:1), Koník Daniel, Psota
Pavel, Lapeš Petr – Hájek Richard.
Tabulka:
1. Hostěradice B 8 7 0 1 34:12 21
2. Petrovice 8 6 1 1 22:6 19
3. Rybníky 8 5 2 1 23:11 17
4. Vedrovice 8 5 1 2 28:15 16
5. Dobřínsko 8 4 2 2 9:11 14
6.Olbramovice B 8 4 1 3 17:16 13
7. Miroslav C 8 4 1 3 18:19 13
8. Skalice 8 3 1 4 20:27 10
9. Trstěnice 8 2 3 3 16:18 9
10. Suchohrdly u Mir. B 8 3 0 5 14:17 9
11. Braníšovice 8 2 2 4 15:15 8
12. Jezeřany B 8 2 0 6 15:25 6
13. Jamolice 8 1 2 5 13:25 5
14. Tavíkovice 8 0 0 8 6:34 0

Víkendový zpravodaj 24.09. – 25.09.2011

(manažer, 26. 9. 2011 17:17)

IV. B třída
Hostěradice B-Jamolice 6:1 (2:0), Horák Bronislav, Psota Pavel, Čaněk Radek, Lapeš Petr, Koník
Danek, Bartůněk Ondřej – Smejkal Jiří, Jezeřany B-Olbramovice B 1:7 (0:3), Šles Jan – Katolický 3,
Ambrož 2, Kellner 2, Tavíkovice-Rybníky 1:2 (0:0), Hověz Ondřej - nehlášeno, Trstěnice-Vedrovice
1:3 (1:2), Vondrák Radek – Červínek Petr, Forman Martin, Bohdanský Tomáš, Suchohrdly u Mir. BDobřínsko
1:2, nehlášeno, Braníšovice-Miroslav C 1:2 (0:2), Škůrek Jan ml. – Drlík, Mitráž, Petrovice-
Skalice 2:2 (0:1), Šnefenberg, Šedrla – Bartůněk, Vyžrálek.
Tabulka:
1. Hostěradice B 7 6 0 1 30:11 18
2. Petrovice 7 5 1 1 19:6 16
3. Rybníky 7 4 2 1 18:10 14
4. Vedrovice 7 4 2 1 24:12 13
5. Miroslav C 7 4 1 2 18:16 13
6. Dobřínsko 7 4 1 2 8:10 13
7. Olbramovice B 7 3 1 3 15:15 10
8. Trstěnice 7 2 3 2 16:13 9
9. Suchohrdly u Mir. B 7 3 0 4 11:13 9
10. Braníšovice 7 2 1 4 13:12 7
11. Skalice 7 2 1 4 17:25 7
12. Jezeřany B 7 2 0 5 14:21 6
13. Jamolice 7 1 2 4 11:22 5
14. Tavíkovice 7 0 0 7 10:32 0

Víkendový zpravodaj 17.09. – 18.09.2011

(manažer, 19. 9. 2011 16:29)

IV. B třída
Petrovice-Jamolice 3:1 (2:1), Bogner Luboš, Šnefenberg, Pavlů – Břinek Jiří, Skalice-Braníšovice 5:3
(3:1), Hlávka Jan, Venhuda Lukáš, Vyžrálek Martin, Tapšík Karel, Kejbl Michal – Škůrek Jan, Opatřil,
Peca, Miroslav C-Suchohrdly u Mir. B 3:2 (1:2), Chlad Martin 3 – Čonka 2, Dobřínsko-Trstěnice 1:1(1:1), Ostrovský Václav – Vondrák Radek, Vedrovice-Tavíkovice 9:0 (2:0), Heroud Petr, Geyer Zdeněk
2, Bohdanský Tomáš 2, Palutka Daneil 2, Palutka Martin, Forman Martin, Rybníky-Jezeřany B 2:0
(0:0), Pařízek, Bartůněk, Olbramovice B-Hostěradice B 3:2 (2:1), Šenk, Cihla, Haverland – Psota Pavel,
Horák Bronislav.
Tabulka:
1. Hostěradice B 6 5 0 1 24:10 15
2. Petrovice 6 5 0 1 17:4 15
3. Rybníky 6 3 2 1 16:9 11
4. Vedrovice 6 3 1 2 21:11 10
5. Miroslav C 6 3 1 2 16:15 10
6. Dobřínsko 6 3 1 2 6:9 10
7. Trstěnice 6 2 3 1 15:10 9
8. Suchohrdly u Mir. B 6 3 0 3 10:11 9
9. Braníšovice 6 2 1 3 12:10 7
10. Olbramovice B 6 2 1 3 8:14 7
11. Jezeřany B 6 2 0 4 13:14 6
12. Skalice 6 2 0 4 15:23 6
13. Jamolice 6 1 2 3 10:16 5
14. Tavíkovice 6 0 0 6 9:30 0

4.kolo

(manažer, 5. 9. 2011 16:03)

IV. B třída
Branišovice-Jamolice 1:2 (0:2), Kališ Miroslav – Smejkal Jiří 2, Petrovice-Suchohrdly u Mir. B 1:0
(1:0), Bogner Luboš, Skalice-Trstěnice 1:6 (1:1), Takšík Karel – Vondrák Radek 5, Novák Miroslav,
Miroslav C-Tavíkovice 5:2 (3:1), Kratochvíl, Krištof, Novotný 2, Chlad Martin – Hověz 2, Dobřínsko-
Jezeřany B 1:0 (1:0), Prokop, Vedrovice-Hostěradice B 2:5 (1:3), Geyer Zdeněk, Forman Martin –
Louček Josef, Koník Danek, Till Roman, Horák Bronislav 2, Rybníky-Olbramovice B 6:0 (3:0), Psota 3,
Bartůněk, Novák Jan, Fiala.
Tabulka:
1. Petrovice 4 4 0 0 14:1 12
2. Hostěradice 4 4 0 0 17:6 12
3. Rybníky 4 2 2 0 13:4 8
4. Trstěnice 4 2 1 1 13:8 7
5. Jezeřany 4 2 0 2 12:9 6
6. Miroslav C 4 2 0 2 12:12 6
7. Suchohrdly u Mir. B 4 2 0 2 6:7 6
8. Dobřínsko 4 2 0 2 3:7 6
9. Branišovice 4 1 1 2 8:7 4
10. Vedrovice 4 1 1 2 9:10 4
11. Jamolice 4 1 1 2 7:11 4
12. Olbramovice B 4 1 0 3 3:10 3
13. Skalice 4 1 0 3 9:18 3
14. Tavíkovice 4 0 0 4 3:19 0

Ruda

(fanda, 23. 8. 2011 10:18)

Rudo kde jsi? Velké díry v obraně.

Re: Ruda

(Rudy, 25. 8. 2011 17:19)

Za chvili jsem tam ;-)

3.kolo

(fgdg, 23. 8. 2011 10:21)

IV. B třída
Suchohrdly u Mir. B-Jamolice nehlášeno, Branišovice-Trstěnice 3:3 (1:2), Škůrek Jan, Opatřil Jiří,
Šťastný Josef – Vondrák, Bauer, Raab, Petrovice-Tavíkovice 9:0 (2:0), Bogner Luboš 4, Šlapák 4,
Březina, Skalice-Jezeřany B 4:6 (1:3), Hlávka Jan 2, Venhuda Lukáš, Tapšík Karel – Vorlíček Karel, Šles
Jan 3, Hájek Milan, Kampas Michal, Miroslav C-Hostěradice B 2:4 (1:1), Novotný, Chlad Martin –
Bartůněk, Lapeš, Psota, Horák, Dobřínsko-Olbramovice B 2:1 (2:0), Kopeček 2 – Šenk, Vedrovice-
Rybníky 2:2 (0:2), Šedivý, Patloka – Vybíral, Fiala.

Změna Hostěradice na neděli.

(manažer, 18. 8. 2011 8:07)

kolo Rozpis soutěže:muži IV.třída "B" PODZIM 2011

2. 14.8.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Dobřínsko
NE 16:30
3. 20.8.2011 TJ Vedrovice TJ Sokol Rybníky
!!! SO 10:15
4. 28.8.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Jamolice
NE 16:30
5. 4.9.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Olbramovice "B"
NE 16:30
6. 11.9.2011 TJ Druž. Hostěradice"B" TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
7. 17.9.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Jezeřany "B"
!! SO 16:00
8. 25.9.2011 FC Tavíkovice TJ Sokol Rybníky
NE 16:00
9. 2.10.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Trstěnice
NE 15:30
10. 9.10.2011 TJ Suchohrdly u Mir."B" TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
11. 16.10.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Branišovice
NE 15:00
12. 23.10.2011 TJ Petrovice TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
13. 30.10.2011 TJ Sokol Rybníky TJ Sokol Skalice
NE 14:00
1. 6.11.2011 FC Miroslav "C" TJ Sokol Rybníky
!!! NE 11:30
15. 13.11.2011 TJ Dobřínsko TJ Sokol Rybníky
NE 13:30

fotka?

(Čáp, 1. 8. 2011 22:21)

a gde tu fotku mám vzít? Nikdo fotit nechce a já umím kreslit akorát tak Bárta Simpsona :-D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »