Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Víkendový zpravodaj 24.8. – 25.8.2013

(manažer, 26. 8. 2013 20:37)

IV. B třída
Jamolice-Jezeřany B 6:0 (2:0), Loubek 2, Doležal 2, Dobrovolný, Řezáč, Trstěnice-Branišovice 3:3 (1:2), Gregor František 3 – Škurek Jan 2, Kališ Miiroslav, Skalice-Loděnice 1:2 (0:1), Sysel – Navrátil, Cimbál, Rybníky-Vedrovice B 5:1 (2:1), Novák Jan 3, Snepfenberg 2 – Palutka, Olbramovice BTavíkovice4:1 (2:1), Holas, Mazur, Katolický, Kellner – Tesař.
Tabulka:
1. Jamolice 3 3 0 0 12:0 9
2. Rybníky 3 3 0 0 9:3 9
3. Loděnice 3 2 0 1 9:3 6
4. Dobřínsko 2 1 1 0 4:3 4
5. Vedrovice B 3 1 1 1 8:8 4
6. Olbramovice B 2 1 0 1 6:4 3
7. Skalice 3 1 0 2 7:7 3
8. Trstěnice 3 0 2 1 7:13 2
9. Branišovice 3 0 1 2 4:10 1
10. Jezeřany B 2 0 1 1 2:8 1
11. Tavíkovice 3 0 0 3 2:11 0

Víkendový zpravodaj 17.08. – 18.8.2013

(manažer, 20. 8. 2013 8:33)

IV. B třída
Tavíkovice-Rybníky 0:1 (0:1) Snefenberger David, Vedrovice B-Skalice 4:0 (1:0), Slaný Pavel 2, Bohdanský Vojtěch, Sigmund Tomáš, Loděnice-Trstěnice 7:1 (3:1) Jedlička 5, Roháček, Menšík - Sklenský, Branišovice-Jamolice 0:5 (0:3), Novotný Fr. 2, Smejkal Jiří 2, Polák Jan, Jezeřany B-Dobřínsko 2:2 (1:2), Kampas 2 – Hladký Václav ml. , Vondrák Radek.

Víkendový zpravodaj 10.08. – 11.08.2013

(manažer, 20. 8. 2013 8:32)

IV. B třída
Dobřínsko-Branišovice 2:1 (1:1), Ostrovský, Hladký Filip – Coural Radim, Jamolice-Loděnice 1:0 (0:0), Polák Jan, Trstěnice-Vedrovice B 3:3 (1:2), Rábl Tomáš 2, Mihola Jaroslav, Skalice-Tavíkovice 6:1 (1:0), Hajzner Bronislav 3, Věchet Radim 2, Tapšík – Fendrych, Rybníky-Olbramovice 3:2 (1:1), Novák Jan, Novák Rostislav, Snepfenberg – Katolický, Sváček.

Víkendový zpravodaj 22.06. – 23.06.2013

(manažer, 25. 6. 2013 21:59)

IV. B třída
Rybníky-Petrovice 1:1 (0:1), Tumpach - Fiala, Skalice-Vedrovice B 5:3 (1:3), Sysel 2, Tapšík 2, Vechet – Čepera 2, Becha, Hostěradice-Tavíkovice 9:3 (2:2), Psota 6, Procházka 2, Koník - Vrána, Herold,Dvořák, Miroslav C-Dobřínsko 2:2 (1:1), Kratochvíl, Chlad Josef - Vondrák, Novák Radim,
Olbramovice B-Branišovice 1:1 (0:0), nehlášeno - Špůlek, Trstěnice-Jezeřany B 2:2 (0:1) Gregor František, Krejčí Pavel – Hájek Richard, Hájek Milan.
Tabulka:
1. Petrovice 26 21 2 3 83:18 65
2. Jamolice 26 18 2 6 70:54 56
3. Dobřínsko 26 16 5 5 82:28 53
4. Hostěradice B 26 17 2 7 85:54 53
5. Rybníky 26 15 4 7 78:57 49
6. Branišovice 26 12 4 10 59:50 40
7. Skalice 26 12 3 11 63:82 39
8. Miroslav C 26 10 6 10 73:71 36
9. Jezeřany B 26 10 5 11 49:41 35
10. Loděnice 26 10 3 13 57:48 33
11. Vedrovice B 26 6 2 18 46:87 20
12. Olbramovice B 26 5 4 17 44:65 19
13. Tavíkovice 29 3 3 20 27:97 12
14. Trstěnice 26 2 5 19 36:100 11

Víkendový zpravodaj 15.06. – 16.06.2013

(manažer, 18. 6. 2013 8:06)

IV. B třída
Petrovice-Skalice 5:1 (2:1), Bogner Luboš 2, Štolpa, Stejskal, Fiala - Věchet, Hostěradice B-Rybníky 3:2 (0:1), Šviřák 2, Bartůněk – Tumpach 2, Jamolice-Vedrovice B 4:1 (3:0), Beneš, Doležal, Smejkal Jiří ml., Polák – Pavel, Miroslav C-Tavíkovice 10:1 (3:0), Mitráš 3, Chlad Josef 3, Kratochvíl, Drlík 2, Novotný – Vrana, Olbramovice B-Loděnice 2:2 (1:2), Paračka Pavel, Kolner Jiří – Jedlička 2, Trstěnice-Dobřínsko 1:8 (0:6), Molík Lub. –nehlášeno, Jezeřany B-Branišovice 3:1(2:1), Šles Václav, Popela Tomáš, Hájek Richard – Škůrek Jan.
Tabulka:
1. Petrovice 25 21 1 3 82:17 64
2. Jamolice 26 18 2 6 70:54 56
3. Dobřínsko 25 16 4 5 80:26 52
4. Hostěradice B 25 16 2 7 76:51 50
5. Rybníky 25 15 3 7 77:56 48
6. Branišovice 25 12 3 10 58:49 39
7. Skalice 25 11 3 11 58:79 36
8. Miroslav C 25 10 5 10 71:69 35
9. Jezeřany B 25 10 4 11 47:39 34
10. Loděnice 26 10 3 13 57:48 33
11. Vedrovice B 25 6 2 17 43:82 20
12. Olbramovice B 25 5 3 17 43:64 18
13. Tavíkovice 25 3 3 19 24:88 12
14. Trstěnice 25 2 4 19 34:98 10

Víkendový zpravodaj 08.06. – 09.06.2013

(manažer, 10. 6. 2013 13:20)

IV. B třída
Branišovice-Petrovice 1:0 (0:0), Kališ Miroslav, Dobřínsko-Jezeřany B 4:2 (1:1), Hladký Filip, Hladký Václav 2, Ondrák – Badim, Popela, Loděnice-Trstěnice 5:1 (3:1), Jedlička 2, Hofbauer 2, Lystzak - Gregor, Tavíkovice-Olbramovice B 2:1 (1:0), Hořínek Břetislav 2 - Dudák Josef, Vedrovice B-Miroslav C 1:2 nehlášeno, Rybníky-Jamolice 3:5 (1:3), Vorbis 2,Šimša - Polák 2, Smejkal Jiří 2, Brázda, Skalice-Hostěradice B 6:3 (3:2), Vyžrálek 2, Kejbl, Vechet, Kratochvíl, Tapšík – Horák Bronislav 3.
Tabulka:
1. Petrovice 24 20 1 3 77:16 61
2. Jamolice 25 17 2 6 81:45 54
3. Dobřínsko 24 15 4 5 72:25 49
4. Rybníky 24 15 3 6 75:53 48
5. Hostěradice B 24 15 2 7 73:49 47
6. Branišovice 24 12 3 9 57:47 39
7. Skalice 24 11 3 10 57:74 36
8. Loděnice 25 10 2 13 55:46 32
9. Jezeřany B 24 9 4 11 44:38 31
10. Miroslav C 24 9 5 10 61:68 29
11. Vedrovice B 24 6 2 16 42:78 20
12. Olbramovice B 24 5 2 17 41:62 17
13. Tavíkovice 24 3 3 18 23:78 12
14. Trstěnice 24 2 4 18 33:90 10

Víkendový zpravodaj 01.06. – 02.06.2013

(manažer, 4. 6. 2013 10:47)

IV. B třída
Petrovice-Hostěradice B 0:2 (0:1), Horák, Příhoda, Jamolice-Skalice 7:2 (4:0), Psota, Brázda, Polák, Smejkal Jiří ml. 4 – Vechet, Hlávka, Miroslav C-Rybníky 8:3 (2:1), Kratochvíl 4, Chlad Josef 2, Mitráš, Dostál – Vorbis, Vybíral, Šimša, Olbramovice B-Vedrovice B 5:0 (2:0), Svoboda, Buksa, Holas Jiří, Kellner Jiří, Mazur, Trstěnice-Tavíkovice 2:2 (2:0),Gregor František 2 – Vrána Jan, Herold Roman, Jezeřany B-Loděnice 6:1 (2:1), Ostrovský 2, Otoupal, Soukop, Hájek Milan 2 - Urbánek, Branišovice-Dobřínsko 0:2 (0:0), Hladký David, Prokop Martin.
Tabulka:
1. Petrovice 23 20 1 2 77:15 61
2. Jamolice 24 16 2 6 76:42 51
3. Rybníky 23 15 3 5 72:48 48
4. Hostěradice B 23 15 2 6 70:43 47
5. Dobřínsko 23 14 4 5 68:23 46
6. Branišovice 23 11 3 9 56:46 36
7. Skalice 23 10 3 10 51:71 33
8. Jezeřany B 23 9 4 10 42:34 31
9. Loděnice 24 9 2 13 50:45 29
10. Miroslav C 23 8 5 10 59:67 26
11. Vedrovice B 23 6 2 15 41:76 20
12. Olbramovice B 23 5 2 16 40:60 17
13. Trstěnice 23 2 4 17 32:85 10
14. Tavíkovice 23 2 3 18 21:77 9

Víkendový zpravodaj 25.05. – 26.05.2013

(manažer, 27. 5. 2013 15:45)

IV. B třída
Dobřínsko-Petrovice 1:2 (0:1), Hladký Václav – Šabata, Fiala, Loděnice-Branišovice 0:1 (0:1), Škúrek, Tavíkovice-Jezeřany B 0:1 (0:0), Soukop Tomáš, Vedrovice B-Trstěnice 2:0 (1:0), Slaný Pavel, Palutka Jan, Rybníky-Olbramovice B 2:0 (1:0), Vybíral, Becha, Skalice-Miroslav C 4:4(1:3),Vyžrálek 2, Vechet, Tapšík – Uhlíř 2, Urbánek, Mitráž, Hostěradice
B-Jamolice 7:1 (0:1), Nejedlý 2, Til 2, Procházka 2, Psota – Psota. Předehrávka 16. kola: Jamolice-Loděnice 2:0 (0:0),
Polák PK, Psota.
Tabulka:
1. Petrovice 22 20 1 1 77:13 61
2. Rybníky 22 15 3 4 69:40 48
3. Jamolice 23 15 2 6 54:48 47
4. Hostěradice B 22 14 2 6 68:39 44
5. Dobřínsko 22 13 4 5 66:23 43
6. Branišovice 22 11 3 8 56:44 36
7. Skalice 22 10 3 9 49:64 33
8. Loděnice 23 8 2 12 49:39 29
9. Jezeřany B 22 8 4 10 36:33 28
10. Miroslav C 22 7 5 10 51:64 26
11. Vedrovice B 22 6 2 14 41:71 20
12. Olbramovice B 22 4 2 16 35:60 14
13. Trstěnice 22 2 3 17 30:83 9
14. Tavíkovice 22 2 2 18 19:75 8

Víkendový zpravodaj 18.05. – 19.05.2013

(manažer, 26. 5. 2013 14:04)

A3B2205 Jezeřany B Vedrovice B 4: 0
A3B2201 Petrovice Jamolice 4: 0
A3B2202 Miroslav C Hostěradice B 1: 2
A3B2203 Olbramovice B Skalice 2: 3
A3B2204 Trstěnice Rybníky 2: 2
A3B2206 Branišovice Tavíkovice 4: 0
A3B2207 Dobřínsko Loděnice 3: 0
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Petrovice 21 19 1 1 75: 12 58 ( 25)
2. Rybníky 21 14 3 4 67: 40 45 ( 15)
3. Jamolice 21 14 2 5 51: 41 44 ( 14)
4. Dobřínsko 21 13 4 4 65: 21 43 ( 10)
5. Hostěradice B 21 13 2 6 61: 42 41 ( 11)
6. Branišovice 21 10 3 8 55: 44 33 ( 0)
7. Skalice 21 10 2 9 45: 60 32 ( 2)
8. Loděnice 21 9 2 10 49: 36 29 ( -4)
9. Jezeřany B 21 7 4 10 35: 33 25 ( -8)
10. Miroslav C 21 7 4 10 47: 60 25 ( -5)
11. Vedrovice B 21 5 2 14 39: 71 17 (-16)
12.Olbramovice B21 4 2 15 35: 58 14 (-16)
13. Trstěnice 21 2 3 16 30: 81 9 (-21)
14. Tavíkovice 21 2 2 17 19: 74 8 (-25)

Víkendový zpravodaj 11.05. – 12.05.2013

(manažer, 13. 5. 2013 14:35)

IV. B třída Loděnice-Petrovice 2:4 (2:2), Cimbál, Hofbauer – Fiala 2, Stejskal, Březina, Tavíkovice-Dobřínsko 0:6 (0:2), Vondrák 3, Prokop 2, Hladký Filip, Vedrovice B-Branišovice 4:1 (2:1), Palutka Daniel 2, Sikmund
Tomáš, Šedivý Jaroslav – Škurek Jan, Rybníky-Jezeřany B 1:0 (1:0), Novák Jan, Skalice-Trstěnice 2:1 (0:0), Vyžrálek, Křepela – Jarolímek, Hostěradice B-Olbramovice B 7:1 (3:1), Psota 4, Šviřák, Staněk,Horák - Kelner, Jamolice-Miroslav C 2:3 (1:2), Smejkal David, Smejkal Jiří PK – Dostál, Kratochvíl, Blažek.
Tabulka:
1. Petrovice 20 18 1 1 71:12 55
2. Rybníky 20 14 2 4 56:38 44
3. Jamolice 20 14 2 4 51:37 44
4. Dobřínsko 20 12 4 4 62:21 40
5. Hostěradice B 20 12 2 6 59:37 38
6. Branišovice 20 9 3 8 51:44 30
7. Loděnice 20 9 2 9 49:33 29
8. Skalice 20 9 2 9 42:58 29
9. Miroslav C 20 7 4 9 46:58 25
10. Jezeřany B 20 6 4 10 31:33 22
11. Vedrovice B 20 5 2 13 39:67 17
12. Olbramovice B 20 4 2 14 33:55 14
13. Trstěnice 20 2 2 16 28:79 8
14. Tavíkovice 20 2 2 16 19:70 8

Víkendový zpravodaj 04.05. – 05.05. 2013

(manažer, 7. 5. 2013 7:36)

IV. B třída
Petrovice-Miroslav C 5:0 (2:0), Bogner Luboš 2, Šlapák 2, Fiala Zdeněk, Olbramovice B-Jamolice 0:2 (0:2), Psota Michal,Polák Jan, Trstěnice-Hostěradice B 1:2 (0:1), Grundaj Eduard – Tyll Roman, Psota Pavel, Jezeřany B-Skalice 1:0 (0:0),Popela Jakub, Branišovice-Rybníky 6:3 (5:1), Škůrek Jan 3, Peca, Šťastný, Plichta Vlastimil – Adamík, Šimša, Becha,
Dobřínsko - Vedrovice B 4:0 (2:0), Vondrák 2, Hladký Filip, Hladký Václav, Loděnice-Tavíkovice 5:1 (3:1), Jedlička 4,Salaj - Vrána.
Tabulka:
1. Petrovice 18 16 1 1 59:10 49
2. Jamolice 18 14 1 3 48:33 43
3. Rybníky 18 12 2 4 60:36 38
4. Dobřínsko 18 11 3 4 35:20 36
5. Hostěradice B 18 10 2 6 50:40 32
6. Branišovice 18 9 3 6 50:36 30
7. Loděnice 18 9 2 7 47:27 29
8. Skalice 18 8 1 9 38:55 25
9. Jezeřany B 18 6 4 8 31:31 22
10. Miroslav C 18 5 4 9 39:56 19
11. Vedrovice B 18 4 2 12 33:62 14
12. Olbramovice 18 3 2 13 31:48 11
13. Trstěnice 18 2 2 14 27:69 8
14. Tavíkovice 18 2 1 15 17:62 7

Víkendový zpravodaj 27.04. – 28.04.2013

(manažer, 3. 5. 2013 19:18)

IV. B třída
Tavíkovice-Petrovice 1:2 (0:1), Vrana Jan – Martinek Jan, Šabaka Ondřej, Vedrovice B-Loděnice 0:2 (0:0), Hotbauer
David, Dresler Lukáš, Rybníky-Dobřínsko 0:2 (0:1), Peciar, Vondrák, Skalice-Branišovice 7:2 (5:0), Vyžrálek 5, Gotlík,
Tapšík – Šťastný, Škurek, Hostěradice B-Jezeřany B 2:1 (1:1), Koník, Psota – Ostrovský, Jamolice-Trstěnice 2:1 (0:0),
Beneš, Smejkal Jiří ml. – Gregor, Miroslav C-Olbramovice B 7:0 (1:0), Mitráš 2, Kratochvíl, Uhlíř, Ševčík, ChladMartin 2.
Tabulka:
1. Petrovice 17 15 1 1 54:10 46
2. Jamolice 17 13 1 3 46:33 40
3. Rybníky 17 12 2 3 57:30 38
4. Dobřínsko 17 10 3 4 51:20 33
5. Hostěradice B 17 9 2 6 48:39 29
6. Branišovice 17 8 3 6 44:33 27
7. Loděnice 17 8 2 7 42:26 26
8. Skalice 17 8 1 8 38:54 25
9. Jezeřany B 17 5 4 8 30:31 19
10. Miroslav C 17 5 4 8 39:51 19
11. Vedrovice B 17 4 2 11 33:58 14
12. Olbramovice B 17 3 2 12 31:46 11
13. Trstěnice 17 2 2 13 26:67 8
14. Tavíkovice 17 2 1 14 16:57 7

Víkendový zpravodaj 22.04. – 21.04.2013

(manažer, 23. 4. 2013 16:02)

A3B1803 Jezeřany B Jamolice 7: 0
A3B1801 Petrovice Olbramovice B 1: 0
A3B1802 Trstěnice Miroslav C 2: 0
A3B1804 Branišovice Hostěradice B 1: 4
A3B1805 Dobřínsko Skalice 3: 0
A3B1806 Loděnice Rybníky 1: 3
A3B1807 Tavíkovice Vedrovice B 0: 0
TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Petrovice 16 14 1 1 52: 9 43 ( 19)
2. Rybníky 16 12 2 2 57: 28 38 ( 14)
3. Jamolice 16 12 1 3 44: 32 37 ( 13)
4. Dobřínsko 16 9 3 4 49: 20 30 ( 6)
5. Branišovice16 8 3 5 42: 26 27 ( 3)
6.Hostěradice B 16 8 2 6 46: 38 26 ( 2)
7. Loděnice 16 7 2 7 40: 26 23 ( -1)
8. Skalice 16 7 1 8 31: 52 22 ( -2)
9. Jezeřany B 16 5 4 7 29: 29 19 ( -5)
10. Miroslav C 16 4 4 8 32: 51 16 ( -8)
11. Vedrovice B16 4 2 10 33: 56 14 (-10)
12.Olbramovice B 16 3 2 11 31: 39 11 (-13)
13. Trstěnice 16 2 2 12 25: 65 8 (-16)
14. Tavíkovice 16 2 1 13 15: 55 7 (-17)

Víkendový zpravodaj 13.4. – 14.4.2013

(manažer, 15. 4. 2013 21:51)

IV. B třída
Vedrovice B-Petrovice 1:2 (1:0), Bohdanský Tomáš – Bogner 2, Rybníky-Tavíkovice 4:1 (2:0), Pecha, Vybíral, Moučka,Novák Jan – Herold ml., Skalice-Loděnice 3:2 (0:0), Vyžrálek, Vechet, Kölbl – Salay, Jedlička, Hostěradice B-Dobřínsko 2:6 (1:3), Šotek, Bartůněk – Vondrák, Ostrovský, Prokop, Hladký Filip, Hladký David, vlastní, Jamolice-Branišovice 1:0
(1:0), Polák, Miroslav C-Jezeřany B 3:0 (1:0), Krištof 2, Matyšek, Olbramovice B-Trstěnice 2:2 (1:0), Kellner, Loskot – nehlášeno.
Tabulka:
1. Petrovice 15 13 1 1 51:9 40
2. Jamolice 15 12 1 2 44:25 37
3. Rybníky 15 11 2 2 54:27 35
4. Dobřínsko 15 8 3 4 46:20 27
5. Branišovice 15 8 3 4 41:22 27
6. Loděnice 15 7 2 6 39:23 23
7. Hostěradice B 15 7 2 6 42:37 23
8. Skalice 15 7 1 7 31:49 22
9. Jezeřany B 15 4 4 7 22:29 16
10. Miroslav C 15 4 4 7 32:49 16
11. Vedrovice B 15 4 1 10 33:56 13
12. Olbramovice B 15 3 2 10 31:38 11
13. Tavíkovice 15 2 0 13 15:55 6
14. Trstěnice 15 1 2 12 23:65 5

nové rozlosování

(manažer, 14. 4. 2013 21:00)

kolo Rozpis soutěže:muži IV.třída "B" JARO 2013
17. 14.4.2013 TJ Sokol Rybníky FC Tavíkovice
NE 16:00
18. 21.4.2013 TJ Loděnice TJ Sokol Rybníky
NE 16:00
19. 28.4.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Dobřínsko
NE 16:00
20. 5.5.2013 TJ Sokol Branišovice TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
16. 8.5.2013 TJ Vedrovice "B" TJ Sokol Rybníky
!!! ST 17:00
21. 12.5.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Jezeřany "B"
NE 16:30
22. 19.5.2013 TJ Sokol Trstěnice TJ Sokol Rybníky
NE 16:30
23. 26.5.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Olbramovice "B"
NE 16:30
24. 2.6.2013 FC Miroslav "C" TJ Sokol Rybníky
!! NE 14:00
25. 9.6.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Jamolice
NE 16:30
26. 16.6.2013 TJ Druž. Hostěradice"B" TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
15. 22.6.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Petrovice
!!! SO 16:30

kkkkkkkkkk

(tttttttttt, 8. 4. 2013 21:42)

To je dobrý, pořád jsem někdo chodí, ale komentá žádný. Proč? 2:9 je hezký výsledek :)

ttttt

(kkkkk, 7. 4. 2013 21:50)

Rybníky - Rakšice: 2-9

Rozlosování Jaro 2013

(manažer, 26. 3. 2013 17:28)

kolo Rozpis soutěže:muži IV.třída "B" JARO 2013

15. 30.3.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Petrovice
!!! SO 15:30 velikonoce
16. 7.4.2013 TJ Vedrovice "B" TJ Sokol Rybníky
NE 15:30
17. 14.4.2013 TJ Sokol Rybníky FC Tavíkovice
NE 16:00
18. 21.4.2013 TJ Loděnice TJ Sokol Rybníky
NE 16:00
19. 28.4.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Dobřínsko
NE 16:00
20. 5.5.2013 TJ Sokol Branišovice TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15
21. 12.5.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Jezeřany "B"
NE 16:30
22. 19.5.2013 TJ Sokol Trstěnice TJ Sokol Rybníky
NE 16:30
23. 26.5.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Olbramovice "B"
NE 16:30
24. 2.6.2013 FC Miroslav "C" TJ Sokol Rybníky
!! NE 14:00
25. 9.6.2013 TJ Sokol Rybníky TJ Jamolice
NE 16:30
26. 16.6.2013 TJ Druž. Hostěradice"B" TJ Sokol Rybníky
!! NE 10:15

rovnou do sezony

(věrný fanda, 24. 1. 2013 20:59)

Jak jsem se doslechl, trénovat se jak to vypadá asi nebude, takže to bude jako loni a předloni. Body nahrané z podzimu a na jaře se bude jen klesat a klesat.

trenink

(tom, 15. 11. 2012 18:17)

cau nehraje u vas nekdo ze znojma?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35

následující »